Hlášky hodnocené záporně uživatelem „mijorozec“

<a> Ještě ti neodepsali?
<b> Ne...
<a> To je děsný...
<b> Tak na ně dojdem!
-!- <b> has quit
<a> Ty už jdeš?

Komentář: Nešel, jen mu spadl internet...

<a> ahoj jak se mash
<b> můžeš prosímtě psát normálně
<a> no a jak pishu prosthe pishu jakho nemec
<b> ne! Němci nepíšou jako prasata

<a> nechce se nekdo s tavit na brcko mam nakou chut?! a kdyztak me doneste ciga sem kurwa moooooc línej ! :D
<b> bydlíš moc daleko :D
<a> spíš ty :D

Komentář: Kdo by to řekl... :)

<Darkpaul> kolik ze si daval za tu svoji softku ?
<Zellar> 5400 se vsim vsudy
<Darkpaul> kamo..:D:D nasel sem lepsi :D:D
<Zellar> to je jedno! :D:D
<Darkpaul> lepsi a levnejsi :D:D
<Zellar> ale je to od D-boye
<Darkpaul> no a ? :D:D
<Zellar> no ze to neni zrovna prestizni znacka jako ta moje :D:D
<Darkpaul> :D:D tak to je jedno :D:D stejne si ji prestrikam :D:D takze to nikdo nepozna :D:D
<Zellar> :D:D proc ji prestrikas?
<Darkpaul> proc ne ? normalne maskacove :D:D
<Zellar> proc jo? lol a kde seberes maskacovej sprej??? :D:D
<Darkpaul> :D:D vezmu zelenou, hnedou a cernou a je to :D:D
<Zellar> to ztoho udelas armadniho dalmatina?! :D:D

Komentář: Debata dvou hráčů air-softu o nové air-soft zbrani.

<a> do jakýho města by ses rád podíval ?
<b> asi do new yourku
<b> a ty?
<a> do washingtu
<a> a co paříž ?
<b> call of duty, mafii, prostě co se dá, proč ?
<a> ne město paříž, chápeš?
<b> jo, tam bych se taky rád podíval

<a> včera som hral csko.. neuhádneš čo sa mi stalo
<b> hovor
<a> zacampil som sa, bol som sám vs 4 terroristi a ako okolo mňa prechádzali, tak som ich všetkých fragol s knife-om
<b> nj, tam sú hrozné lamy, keby sa dalo, tak ich dávam s nightvisionom xD
<a> ja som jedného zabil s kevlar vest a helm !
<a> som mu hodil vestu na oči a keď nič nevidel, tak som ho drbol s helmou po hlave
<b> ja som jedného zabil s defusom, dokonca headshot xD som mu pichol kliešte do hlavy
<a> to je nič, ja som jednému plantol bombu na gule a CT ju defusol ústami
<b> mhm.. ja som týpka zabil tým, že dostal epileptický záchvat
<a> wtf?
<b> ublikal som ho baterkou

Komentář: rozhovor na facebooku :D

<a> proč?
<b> protože je mi uplně blbě a jsem unnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
-!- <b> has quit
-!- <b> has joined
<a> co je?
<b> sorry sekla se mi klavesnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
-!- <b> has quit
-!- <b> has joined
<b> kurva! zasrannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
-!- <b> has quit
-!- <b> has joined
<a> :D:D:D:D nasere :D

Komentář: řešení?: vymáčkl sem z klavesnice N pak už sem to psal jen s ctr+c ctrl+v :D

<a> včera děda dělal na vernadě kytky na dušičky.. sem šla za ním myslím pro kleště, kosa jak prase.. říkám, tady je kosa, jak to tady můžeš vydržet?.. prej, to chci taky vidět jak to vydržím, si asi udělám jednu kytku aji rovnou pro sebe

<a> Super...mám v pokoji hyperaktivní můru.
<b> snad brzo odleti
<a> Zkusím ji udusit voňavkou! :D

<a> škoda,že tady není smajlik ojetí
<b> :-D
<a> teda objetí :-[
<a> :-D
<a> to byl překlep :-P
<a> ty si hned o mě myslíš :-P

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2034 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.