Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Altair“

<Dominik> Už máš konečně net?
<Peta> JJ, nelegální,
<Dominik> :-D. Jak moc nelegální?
-!- Peta has quit

<a> co mas za problem?
<b> blbě jsem se vysral.
<b> vyspal teda :D

<Harry> Upnu ti to na net ju? Nechci tady sedet hodinu nad odesilanim xD
<Girlok> oká :-)
<Harry> primy link http://...
<Girlok> co mam dat??? Otevrit nebo Ulozit???
<Harry> =-O STORNO a uz mi nepis!

Komentář: ucime se zaklady internetu

<a> nwm proc ale mam chut na medvidka :)
<b> doufam ze gumovyho :)
<c> já na ženskou :)
-!- lenka-d has joined

Komentář: TrackMania in-game chat

<a> a řiká se tomu arachnofobie a mě došlo kafe
<a> zase
<b> Kafe + Termoska = Kafe v termosce = nemusíš tak často chodit = Good Idea!
<a> no vole chtěl sem
<a> ale my nemáme termosku
<a> a sere mě to
<b> Kafe + Nějáká nádoba = Kafe v nádobě = nemusíš tak často chodit = Good Idea!
<a> very bad idea protože vystydne, co je asi podstata termosky?
<b> hovno
<a> voda (i kávový roztok vody) má měrnou tepelnou kapacitu 4,18 což je dost, je to víc než má olovo, ale bohužel při tak malym množství které by se vešlo do nádoby dejme tomu 2 litry - což je 2 dm^3 i taková látka s měrnou tepelnou kapacitou jako voda, rychle vystydne
<b> :-D
<a> dyk si to ani nedočet hajzle
<b> nečtu
<b> je to totiž něco chytrýho

Komentář: konverzace v půl jedný

<ayushka> pojdem ja off
<ayushka> chcem ráno kukaž gymnastiku
<Jakub> v telerane? :D
<Jakub> bratra sokola? :D
<ayushka> nieeee
<ayushka> LOH
<Jakub> LOL
<ayushka> čo sa smeješ?
<Jakub> nesmejem, ty tu hadzes zle skratky
<ayushka> LOH sú letné olympijské hry ;)
<Jakub> hups

Komentář: PC DMNC :)

<a> :D 890 GB :D
<b> to je ale švanda
<b> sem si myslel že máš lepší smysl pro humor než tohle :)
...
<b> a co to vůbec bylo? nekontrolovalený impuls informatikovy mysli?
<a> jo
<b> teda ať hulíš cokoliv dám si taky :D

Komentář: půlnoční ICQ

<a> len to mam stoho ze sa prezierama za dva tyzdne som pribral 7 Kg
<a> ppice
<b> co ti jebe.. 7 kg
<b> keby sa mne tak podarilo schudnut za 2 tyzdne 7 GB
<b> kg
<b> kokos... uz mi jebe z tej informatiky

<zerocold> ted muj dotaz pls, jak se jmenuje ten cat, neco jako jiny repositarty...
<zerocold> btw lamam my name ;p
<brk> absolutne nechapu, na co se ptas
<brk> asi jsem moc strizlivy
<zerocold> no kdybych wedel na co se ptam tak to vyguglim

Komentář: Google ma co vylepsovat

<ona> Tomasku jdu hnipat jsem nejaka ohnipana
<on> tak jo
<ona> bozsky se vychrn a mysli na me:-*
<ona> ja budu na tebe
<ona> rozloucis se se mnou
<ona> ???
<on> rozloucim :-)
<on> cau :-D
<ona> ty smrade

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 22 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.