Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Altair“

<sari> nj, a že gentlemani
<mike> kdeže, Sharp je buran :)
<SharpMind> a velikej
<sari> buran je herec nie? :)
<mike> to je burian LOL
<sari> jaj :DD

<Volis> uz jsi nekoho ulovila myslim jako nejakeho chlapa?
<misa> jako myslíš v reálném životě?

<a> Ja ked sa postavim na koberec a dotknem sa jazykom 9V elektrod tak ma to aj tak kopne. preco? sak koberec je nevodivy nie?

<a> Místo kyseliny je tam acid (v baterii).

<a> Bol som instalovat do kompiku mojmu bratrancovi jednu staru mechaniku, ze mu to staci aspon na citanie datovych CD. Po pripojeni sme sa ju rozhodli odskusat, tak sme tam dali nejake audio CD, otvorime a nič. Tak sme tam vlozili dake datove CD, otvorime ju a nič. Skusili sme mp3 CD a zase nič. Tak rozmyslam ci to nebude jedna z tych co vedia precitat len subory vo formate ".nič"

<a> cauky neco jsem ti poslala, doufam ze ti to pujde prehrat dobre
<a> File: ninjatext(2).gif (No description given)
<b> zdarec, mne neprojdou fajly :)
<a> a odkaz na stranku jo?
<a> http://www.fodey.com/generators/animated/ninjatext.asp
<a> tohle jsem ti poslala

<a> ale jakto ze vam se to stahuje jenom 2 hodiny a mne se to bude asi stahovat celej tyden pls tak si to stahnete (to wowko) a poslete mi ho pls pres icq :-( pls velmi velmi velmi velmi prosim

<a> ale ten skicák je HODNĚ malej
<b> jakej formát?
<a> jak se to sakra pozná?!
<a> já se ve formátech nevyznám
<a> ale řekla bych... tak... 640 x 480 px
<b> PX!!! XDDDDDD
<b> to by chtělo hodit na lamera

Komentář: Nutno poznamenat že obě osoby jsou dívky :-)

<a> urologie nwm a ortopedie ze mam neco se zadama
<b> tak jsme tipoval :D
<b> na urologii jsem byl taky
<b> to mas neco s curakem :D
<a> co to je?
<a> j ona kecola neco o jakysi predkozce bo co aůe nevedl sem ze to na tu urologii :-D
<a> cos delal na uologii?
<b> kule
<a> cos s nima mel?
<b> jednu sem mel vetsi

Komentář: njn preventicni prohlidka :P...

<a> v IE to bude vypadat trocnu divne ale co
<a> nemaj to pouzivat
­<b> presne ktera p**a to pouziva? :D
­<a> 70 % lidstva :D
<a> lidi je 6 miliard, dejme tomu ze 2 nepoizivaj internet.
<a> 4 * 0,7 = 2,8
<a> takze si prave urazil cca 2 800 000 000 lidí :D

Komentář: Oprimalizace vzhledu stránky

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.