Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Highlander“

<a> Ponaučení dnešního dne : předtím než pujdete na velkej test z PA , zkontrolujte si Netbeans ;)
<a> jak můžou ovladače tiskárny zkurvit notas :D nevím ,prostě jsem spustil a na blby prinft, int, scanf mi to hází chyby ...
<b> ne ne netbeans:-D...zlaty devC++
<c> Ubuntu + NetBeans + terminál + GDB + Valgrind a pár dalších kamarádů do rodiny a jsem vysmátej :D
<d> porad ma clovek textak a Solaris:)
<e> a ja s Code::Blocksama posilam NetBeans do /dev/null

Komentář: PA - Programování a Algoritmizace

<a> Ahoj
<a> potřebuji udělat do školy webovky a potřebuju natočit monitor...
<a> je na to nějaký prográmek? Jen dodám, že mám 2 monitory stejně velké...
<a> oba dva ve FullHD...
<b> Normálně ho chytíš do obou rukou a natočíš tak, jak potřebuješ...
<b> program na to snad mít nemusíš, ne?

Komentář: Ctěl natočit video z obrazovky...

<a> Drsnééé :D Na zkoušení z grafiky jsem se připravoval 6 minut a dostal jsem za 2! :Dfotogenická paměť se vyplatila ;-)
<b> kdyz uz, tak FOTOGRAFICKA! :

Komentář: FB :-)

<a> jo parky jsou levny
<a> a ja o nich zil celej mesic na slovensku :D
<a> parky a ty fazole v konzerve
<a> :D
<b> jooo ty jsou hruby..to chce umet nacasovat, par dni jen parky, pak fazole s parkem, nakonec treba jen parek s horcici, pak s kecupem, pak jen tak..pak v rohliku..at to proste clovek ma pestry tu stravu

Komentář: financni tisen

<Maturant> Si z těch nervů nemůžu ani pořádně vyhonit sprosté maso !

Komentář: Večer před ústníma.

<a> Skvělej zásah mojí mladé včera!
<a> Netto to je jako ne! daně.
<a> Brutto je jako brutální cena - to si budu pamatovat
<a> Dobrý ne? Takhle se studuje na účetní:O)))

Komentář: dcera je v prváku na ekonomce v Rakousku

<a> ta kočka voní po jaru
<b> tvl dyť začíná zima?
<a> po JARu :-D, zahučela mi do dřezu

<a> Teď mě celkem zabila máti .. já jí říkal že je mi trochu blbě ale ne tolik abych nemoh ven .. tak ona že jestli chci ven tak se mám učit .. teď přijde a vidí že sem na PC a ona: To je ti tak blbě že ani nemůžeš předstírat že se učíš ?

Komentář: Ach ty rodiče :)

<Jesusko> Ty vado u nás je pěkná zima :-/
<Solitárka> tady moc ne
<Proluxis> já mám zatopeno
<Kellien> mě za oknem zamrzaj kočky při chůzi

Komentář: Jednoho chladného dne

<a> Jéé klucí, dnes je to rok, co jsme měli maturák .... Jak já bych si to zopakovala
<b> bylo to dobrý :D sice si z něj asi nic nepamatuju, ale proč ne
<c> teď jde o to, z jakýho důvodu si z toho maturáku nic nepamatuješ
<b> né, že bych si to nechtěl pamatovat :D prostě mam takový to.. mnooo.. window..
<d> měls ject na Linuxech

Komentář: aneb když se b ožral na maturáku, a skoušel sbalit učitelku

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 14 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.