Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Altair“

<a> Tak prijd tak v sedm, dame rumik a pak pudem na kofolu, ne? :-)
<b> Oukej, to zní dobře ;-)
<a> Akorat je ten rum teplej...
<b> Tak ho dej za vokno, ne?
<a> Sikula, to me nenapadlo
...
<a> mozna me melo napadnout, ze bydlim v prizemi
<b> Chápu, mám koupit rum...

<orione :)> a pokud bys mel kozy, tak ti nic nerekne
<zavik> njn mě místo koz narostl čurák no :D

Komentář: mate to chlapci smulu... :D

<a> muzu dostat slot prosím?
<b> na jak dlouho?
<a> na cestinu do world in conflict
<b> na jak dlouho?
<a> má to 7 MB tak nevím.

<a> hehe tak je dobre a co porabas
<b> řiká ti něco redtube.com... počkej. tobě je vlastně 11, tak laskavě nato nechoď
<b> Neni nic pro malé xD
<a> hej poznam moj brat tam chodi

Komentář: Chudák holčina xD

<a> tak se podíváme co je novýho na internetu

<zastik> to sem jednou dal web, makam, makam, pisu pisu, programuju programuju, spim spim

Komentář: ach ta práce :-D

<a> spanek = strata casu

Komentář: wow 2:15

<on> chtěl sem do kina ale za 139 na hodinu a pul to je dražší jak hotel xD

<a> aha... ja sem nebyla s tim kamaradem asi pudem zejtra :), sem byla v centru se segrou a pak sme jely na zápas HM :)
<b> no jo, jaké to bylo vlastně s kámošem? dobrý? :)
<a> :D
<b> jo? :D
<a> <a> aha... ja sem nebyla s tim kamaradem asi pudem zejtra :), sem byla v centru se segrou a pak sme jely na zápas HM :)
<b> ježiš, promiň :D

Komentář: :)

<ona> ja to vidím asi tak ze pujdu spát...
<on> spí se v noci :-D
<ona> dobře... ale tak mi porad co mám dělat...
<on> klikej na myš zatim... :-D
<ona> aha... a to má jako co za princip
<on> to je o5 dvojsmysl :-D
<ona> :-D... a pak mam dělt co?
<on> tedka nevim co mysliš :-D
<ona> co ám delat az me to klikání pretane bavit
<on> tak už budeš hotová :-D
<ona> :-D to už sem ted
<on> jo tak to je mazec
<ona> coze sem jako hotová???
<on> jo
<on> už si... vpoho
<ona> mmmmmm. počky jak to myslííš???
<on> ehm :-D
<ona> sakra!!!
<on> *ROFL*

Komentář: Není myš jako myš :))

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.