Hlášky hodnocené záporně uživatelem „caarymary“

<Kalliopka> Ahoooj
<majkro> mrsk :)
<Kalliopka> Jak se vede?
<majkro> jde to co ty?
<majkro> btw.. zname se nebo se pletu? :)
<Kalliopka> no pokud vim,tak jsme spolu meli i sex
<majkrofonus> omg kdo ses?

Komentář: hodila se offline :-/

<Bender> :))
<Bender> pravda, že holek mám v cl minimum :)
<Bender> protože sou po icq stejně k ničemu :))

Komentář: diskuse o komunikaci s holkou po icq :))

<haLOOSER> hej ten skype ti brutalne laguje :X
<Melkor_Nemesis> kolikaty kazdy slovo slysis?
<haLOOSER> No jako ja slysim fsechny ...
<haLOOSER> ... ale zaroven :)
<Melkor_Nemesis> no to si stezujes ? ja setrim casem :D

Komentář: lagoval mu net

<SPEEDex> ale je fakt že to by mě to tam nebavilo prostě radši kalím s lidma který znám, a ne s nějakejma čůrákama který mě chtěj jenom vojet.
<Shpunt> Dík :)

Komentář: Uprimna slecna...

<Jana> Ashene? Tys libal Silvu?
<Ashen> No a? Tys ji libala prvni
<Jana> Jo vlastne...

Komentář: Silva je Janina kamoska...

<Joshi> Nejde mi spojenie, to nebude wirefallom, ze?

<a> Neudělal jsem zkoušku z mat. uspěšnost naší skupiny : 0%

<Cichoslav I.> zkurveni uhori
<Borek> promiň nemohl bys použít diakritiku? nevím na které straně toho "uhori" má být čárka... nevím tedy jestli jde o proroctví nebo stížnost...

Komentář: zase jednou cestina

<m> pepo jsem hezka nebo nee?
<j> :]
<a> ja myslim ze hezkost je subjektivni vnimani reality
<j> takze za sebe muzu rict ze jo
<j> ale nelze to brat jako obecny precedens pro vnimani jinymi subjekty =)

Komentář: muhm :)

<a> procesor si muzu nataktovat na 4gb
<b> :D
<a> 4 GB

Komentář: Lamy utoci...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.