Hlášky hodnocené záporně uživatelem „caarymary“

<Czechblood> Kde hraješ?
<Night> V piči
<Altair> A jaky je tam ping?

Komentář: ICQ 4ever

<JANNAA> psal jsem tvoje jmeno na svoji ruku, ale kdyz jsem si umyvala ruce, tak mi zmizelo. Napsal jsem tvoje jmeno do pisku, ale vlny ho smazali. Napsal jsem tvoje jmeno do snehu, ale slunce ho roztopilo. Napsal jsem tvoje jmeno do mého srdce a zustalo tam navzdy.....pošli toto vsem kterych si vazis. Jak to posles 10 lidem do 2 minut.... Zitra bude nejkrasnejsi den ve tvem živote)
<Dirty> kurva a ja si zrovna honil takze to do dvou minut urcite nestihnu :D

Komentář: ach, ta romantika mi vzdycky cinila problemy

<a> hej, jak se vubec rika tem chlapum co zpivaji operu??
<b> asi operátor ne?

Komentář: Operní zpěvec by to být nemoh?

<a> nemate nekdo prosim film: VRATNE LAHVE ??? nemuzu ho nikde najit :(
<b> nejaky sem sosal, pak se z toho ukazalo pecko ktery jsem uz mel...

Komentář: dchub

<a> mam vasim zavolat teda v 6 nebo v 7?
<b> jo

Komentář: :X

<a> cák cák plesk plesk ... právě jsi byla virtuálně pošmigrustována :-)
<b> ups, hmmm, teda dík
<a> neděkuj a naval virtuální vejce
<b> vejce nemám, ale můžu ti poslat virtuálního panáka
<a> to radši ne, by se mi ožral modem a všechny pakety půjdou šejdrem
<b> :-)))) to by se mělo někam uložit

Komentář: velikonoce moderně po icq

<Balaam> Já mám po dnešku 900, jít šupat holky se vyplatí :D. Co ty?
<Pučmeloud> 5000
<Balaam> Cože?!?! Kde jsi to nabral ty voe?
<Pučmeloud> To víš, babička a děda...
<Pučmeloud> Zrovna brali důchod

Komentář: Není nad milujícího vnoučka :D

<admin> A jaky mas wokna??
<lama> Plastovy
<admin> Nedelej si srandu a rekni jaky mas wokna nebo ti neporadim.
<lama> Ty si delas srandu. Ja potrebuju poradit a ty se me ptas na vokna.

Komentář: Kazdy nevi jaky ma OS

<5K4C3> Nemáš inst. číslo od windowsu?
<5K4C3> protože já tu mám bordel, že nevidim ani na zem

Komentář: pořádkumilovný člověk

<fatal> ještě bych prosil referenční datum, kolikátého je dnes?
<Sef> 8.4.
<fatal> hmm, to lecos vysvětluje...
<Renatka> fatal: jako třeba, že zítra je velikonoční pondělí?
<fatal> Renatka: nejen to...
<Renatka> fatal: a že zítra je volno?
<Renatka> fatal: nebo co ještě?
<fatal> Renatka: no taky ty divné pohledy když jsem seřezal na ulici policistku...

Komentář: havirov@conf.netlab.cz

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.