Hlášky hodnocené záporně uživatelem „mhx47“

<a> cytáhl csem ci copepoda, cranchiura, centastomida, cvijonožci & crodiví & ckladištní ckůdci (cezobratlí) c cádejte co csem costal:D
<b> fytáhla fsem fi fějiny francie fa fřetí fepubliky
<b> fohužel :)

<A> praskla nám žárovka na záchodě,pecka ne? :D
<B> to se nám stává často hele :D
<A> :D jsem tam viděla úplný hovno :D

<a> Měl jsem dneska volno, tak jsem se šel projít pod Petrovem.
<a> zeptali se mě tam romští spoluobčané, jestli si s nimi nejdu zahrát fotbal..
<b> Ty a multikulti fotbal? :-D
<a> Jj, tak jsem v klidu odložil věci a šel s nimi hrát...
<b> Tos neměl strach, že ti je ukradnou? :-O
<a> Ne, měl jsem sebou jen knížku...

<ona> ráda bych od tebe taky slyšela nějaký kompliment
<on> však já ti furt nějaký posílám, jen jsou trochu zabalený, prostě v RARu :)
<ona> hmmm, tak bys je aspoň mohl posílat bez hesla

<a> Ahoj, zajdeš v sobotu večer? Potřebovala bych zasunout procesor do základní desky.
<b> OK, rozumím. Mám přinést teplovodivou pastu?
<a> Jo můžeš, a hlavně nezapomeň na firewall.

Komentář: šifrovaná komunikace

<a> Mně nevadí, že prohráváme, aspoň ten tenis hrajeme se srdíčkem!
<b> Vy se srdíčkem, my s raketama..

<a> Už nikdy nekupuju nic z netu :(
<b> Co se stalo?
<a> No, koupil jsem si takovej ten velkej nafukovací bazén.
<a> Nafouknu ho, všechno vypadá v pohodě, tak ho začnu napouštět.
<a> Asi po půl hodině to jdu zkontrolovat a co nevidím
<a> V bazénu skoro žádná voda a celá zahrada uplně vytopená :(
<b> Všiml sis, že to má na dně špunt, žejo?
<a> Špunt?!
<a> To jsi sakra nemohl říct dřív? Teď leží v kontejneru
<a> Myslel jsem, že byl děravej...

Komentář: Pozor na kupování věcí z internet, mohou obsahovat špunt! :D

<[Little-StrawBerry]> Honzo, nevíš jak se anglicky řekne jahoda?

<a> Jo a jen tak mimochodem, jak bys reagoval kdyby ti prisla sms ve tvaru: "Cau uz dorazily ty stetky ktere jsme objednali tak se stav!"
<b> No asi ze uz mame konecne cim umyvat vodarnu ;)
<a> Super a ted si predstav ze jsi Martina

<a> To, že budu růžovej poník a budu rozdávat radost je asi zatím nejreálnější ze všech myšlenek o mé budoucnosti :(

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.