Hlášky hodnocené záporně uživatelem „freaky_tomato“

<a> se (svoje modré oči)... dej do 7. pádu
<b> se svými modrými očmi
<b> ne... se svými modrými očmami...
<a> nebo se svýma modrýma očmama?
<b> se svýma modrýma očama..
<c> se svými modrýmy oky!
<a> se svýma modrýma okama...
<b> okyma! okymami!
<a> mně z toho vypadnou oča z důlku... :D

Komentář: čeština - složitý jazyk xD

<Chidori Kaname> a zdal se mi hrozny sen
<PIPboy> eeh jaky? :)
<Chidori Kaname> ze jsem si sla kupovat boty a nikde nemeli moji velikost...

Komentář: zenske :)

<a> Cawes čo si mam zobrať na ten plavecký? Mňa už nič nenapadá.
<b> Plavky, notebook a chlast
<a> Vídíš plavky som zabudol. :-D

<Patton> jsem rad Ze mi moje maminka veri
<Patton> rikam ji: je 3/4 na OSM du behat 5 kilometru
<Patton> vzapeti mi odpovi: dobre, ale at si do OSMI doma

<a> Hele, nevíš, kde směnit koruny za bulharský leva?
<b> to nevim, bulharský prachy sem fakt nikdy nepotřeboval
<a> Já je taky nepotřebuju, já nikam nejedu, ale rodiče a dvojčata jo. K mrtvýmu moři, nebo černýmu... teď nevím.

<inox> šel jsem spát o půl osmé :D
<Chloe> já nějak po osmé :D
<Chloe> NEE PO deváté dokonce
<inox> kurňa a cos dělala??? :D :D *JOKINGLY*
<Chloe> spala u kámoša :D

Komentář: po akci :D

<Lukáš> mám dost velkej problém
<Manq> nestojí ti?
<Manq> to by byl vlastně "dost malej" problem

<a> potřeboval bych nějaký srozumitelný materiál ve kterém se dovím vše podstatné o vesmíru. jo, a nesmí to moc obsahovat odborné názvy... poradíš?
<b> Červený trpaslík :D
<a> ???

<Qwerty> přišel nákup bobi, jdeme uklízet
<Qwerty> ježiš :D
<Marthy> ok, papá :-*
<Qwerty> vole :D

Komentář: hold se stane no... jiné okno :D

<Hony> Lenka má širokoúhlou 19", kurva my toho máme společného :D
<Mitch> Už vím proč to s Janou nevyšlo, měla CRT :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7634 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online

ignotus

Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.