Hlášky hodnocené záporně uživatelem „pute“

<ona> nemam penis.
<on> To rád slyším.

<A> Také se vám to někdy stalo? V obchodě si vyberete třeba zubní pastu, mýdlo, lampičku nebo boty, dojdete s krabicí k pokladně a tam pokladní krabici rozbalí, aby se přesvědčila, co je opravdu uvnitř. Až donedávna jsem myslel, že je to kvůli tomu, aby snad nepoctivý zákazník zboží nevyměnil a do krabice nedal nějaké jiné a dražší. Ale je to kvůli něčemu jinému. Hledají tam peníze.
<B> V jednom kuse.. Nedávno jsem si třeba koupil kopačky, já vůl si nezkontroloval krabici, přijedu na fotbal, rozbalím, a tam tři mega.. Nebo jindy - koupím ženě CD player, rozbalí to, tam místo přehrávače dva a půl.. Pak seš za vola, že jo, že nemáš fantazii a dáváš peníze.. A v pětitisícovkách si fotbal taky nezahraješ.. Fakt mi to už začíná vadit.. Chápu, že čas od času se to může stát (omylem se dá tržba do krabice, krabice se pomíchají) ale poslední dobou je toho nějak moc
<C> To já si nedávno koupil krabici toaletního papíru, teď vám takhle přijdu na záchod, bylo to urgentní, rozbalím ji a tam ty nepříjmné, tvrdé bankovky... nu což, v nouzi jsem je tedy použil, ale nadával jsem jako špaček, vzpomínaje na hebký třívrstvý papír
<B> Ještě že ti to nedali v drobnejch!

Komentář: jen si dělejte srandičky z Davida Ratha!

<on> lásko? Nebudeš se se mnou odpoledne koukat na TV?
<ona> a co je tam tak zajímavého?
<on> MS v hokeji hrajeme s Rusákama.
<ona> zase? Nekoukali jsme se na to už minulej rok?
<on> .....? :-)

<a> Dneska sem na csfd hnedal nějakej film, na kterej bych se mohl kouknout
<a> Tak jsem do žebříčku dal zemi původu Německo
<a> A opravdu mě překvapilo, že ani jeden film nebyl Deutche fekal porno :O

<a> Čo je vlastne to Diablo 3? Nejaká stratégia? A prečo je okolo toho taký humbuk?
<b> to je taka haluz pri ktorej na tyzden klesne sledovanost porno stranok o 40% :)

Komentář: FB

<a> Jestli nechceš, tak mi to řekni... já to pochopím.
<b> Ale já chci...!
<a> Chápu...

<a> mně je hrozně zle. ale zvracet mi bohužel nejde...
<b> jestli chceš zvracet, tak vypij vodu se solí
<a> no fuuuuj... to bych se asi poblila
<b> ...

<a> na odběr krve se de na lačno , já ale chodím do města pěšky naplno 35 mminut , k tomu jsem ráno nesnídal a nepil pro čistou krev :) dojdu si koupit jídlo , a čekám v čekárně na odběr.
<a> sednu si a sestřička povídá : nedívejte se na to a počítejte dlaždičky ... a cejtim v pich a počítam fofrem 1 , 2,3,4,5,6,7,8,9 .. a už to přicházelo na mě a pak už se jenom vzbouzím na zemi :D a já na ně : jak dlouho jsem byl mimo ? ony : asi vteřinu ... a já . už je to za mnou ? kéž by , vy nám dáváte .. měří tlak když ležim , prej : vy nemáte tlak ..poležim a po čase sednu
<a> dam si cukroš , jenže uprostěd jídla mě chytne další vlna a opět status bezvědomí :) sestři orosená na prášky olá záchranku .
<a> Přijdou a daj mi fízák kapačku do žíli :´D zase íchání , nedívejte se tam , v leže a dívam se na nejhezčí záchranářku s kudrnatýma vláskama plavýma :) povídám jí : to je hnojvo pro lidi ? ona no vlastně ano , rozproudí to krev a dodá tekutiny taková zálivka . dáme vám elektrody . a já : elektrody ? dyť sem živej !! :D ona to nebude elektrika jen změříme srdce .. a já : to je fajn já si už šáhl 3x :D a při měřenísi neodpustim větu : jinakmáte hezké vlásky . a ona : děkuji . hledali důvod proč si mě odvízt do nemocnice ale nenašli , bezvědomí je psychyckého původu ( pro nic necítění zvířata pro bezpečnost přecházejí do režimu mrtvoli ...dokud nebezpečí nepomine )
<a> to celé pro to aby mi sestři zjistila že mám skoro žádný cholesterol že můžu jíst cokoliv :D
<b> To je fajn, ono po tomhle by asi bylo blbý, kdyby byl vysokej a tys tam kvůli tomu pozdějc musel znova :D

Komentář: Jehly zkrátka nejsou pro každýho

20:42:50 <bergle> cau, nejdem na pivo do domecku?
23:43:39 <bergle> jedno se ti musi dusane nechat
23:44:53 <macp> no?
23:45:03 <bergle> v
23:45:07 <bergle> vlastne ani to jedno
23:45:12 <bergle> vypili jsme to vsechno

Komentář: slibuji: uz nikdy nebudu pridavat ozralecke vyblitky

<a> kurva to byl teď šok
<b> wazup
<a> najednou nahoře dupání, rychle zhasnu, komp pod peřinu, máma celá nasraná běží dolů ke stolu, vezme cosi, přijde ke mě do pokoje, mrdne to po mě, se slovy neruš kurva ostatní co chcou spát zavře dveře a běží nahoru, kde ovšem dveře nezavře. zvednu věcc co po mě mrdla a byly to bonbóny proti kašli

Komentář: před půlnocí

Kategorie


Přihlášení


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 1608 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 1913 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2263 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2468 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 2683 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

nakopnuta_sova
před 15 dny

K hlášce #61614

Re: Jeste ze

nakopnuta_sova
před 15 dny

K hlášce #61614

Re: Jeste ze

nakopnuta_sova
před 89 dny

K hlášce #61614

Re: mínus

nakopnuta_sova
před 89 dny

K hlášce #61614

Re: A pan <a> je mentálně zaosta

nakopnuta_sova
před 89 dny

K hlášce #45804

Re: Akorát ten komentář. Nejsme


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2025 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.