Hlášky hodnocené záporně uživatelem „freaky_tomato“

<a> a když sme odcházeli, tak stojíme u auta a brácha Zamrz zámek. Zkusil ten u spolujezdce, taky nešel, tak zkusil kufr, taky nic. Tak řiká tomu petrovi co byl s náma jestli nemá zapalovač, on že možná jo, tak ho hledal. Brácha mezitim zkoumal ten zámek na kufru... "Tady je to nějaký ulomený, tady má ještě něco bejt... ty vole to neni moje auto"

<a> Ahoj... tak jsem zjistila, mě Tomáš podvádí.
<b> A jak jsi na to přišla?
<a> Byla jsem doma u jeho nejlepšího kamaráda Honzi. A on mi vysvětloval anglinu.
<b> ?
<a> No a on mi pak volal Tomáš a ptal se jak se mám... a já mu říkám že dobrý a pak sem se ho zeptala co dělá...
<b> a dál?
<a> Ten hajzl mi řekl že šel hrát s Honzou fotbal.

Komentář: láska je zrádná

<a> Zdar nemas icq na nekoho kdo je hafo ukecanej a ma cas bo se tu nudim
<b> jj
<b> 373-378-***
<b> jo to seš ty
<b> sry

<a> Už mě to štve, pořád přerušujou reklamy nějakejma filmama

Komentář: Svatá pravda

<a> Stalo se mi, že mi vypadl mobil z tašky a člověk, co za mnou šel a dal mi ho, byl také cikán. No a? Nenávidím rasismus...
<b> Pozitivní zkušenosti s cikánama beru jako chybu měření :-D

20:41 <woody> tyvole to sem nezral
20:42 <woody> nakej debil si dal na operku spolujezdce masku ze scary movie
20:42 <woody> sem se podival na svetlech do zrcatka
20:42 <woody> a malem sem se pos*al

-!- a is away: jimm, jen to nejnutnejsi
<b> copak jíšš :)?

Komentář: Jimm - ICQ klient pro mobily, placený za přenesené kilobyty

<montyJack> kua, sef me dneska vyhodil ve zkusebce...
<gralig> Jo? Jak to?
<montyJack> prisel a zacal naznacovat, ze uz jsem tam mesic a jeste jsem nic neudelal
<gralig> Heh, smazils CS? ;-)
<montyJack> ne, jen jsem mu rekl neco ve smyslu "no vidite, jak jsem krasne zapadl do kolektivu" :)))

<on> tak uz spis?
<ona> skoro
<on> a co jeste chybi princezne?
<ona> objet
<ona> í

<TyKeW> nemá někdo samečka SKALÁRA? potřebujem oplodnit vajíčka...
<Xama> zkuste to lidskejma, uvidíme co by z toho vzniklo ;)
<radio> skalára odjakživa oplodní jen vektor
<TyKeW> nojo, hodím do akvárka fazorák, tam je vektorů, snad se nějakej chytne
<Jepice> nj se správnym posunutím :)
<Xama> vektor se posune a skalára je oplodněná :D

Komentář: jak oplodnit vajíčko resp. skalára

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7634 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.