Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Mishar“

<a> Kytky potřebujou oxid uhličitý
<b> Kde sakra vemu oxid?
<a> Dýcháš?
<b> Dýchám, kdybych nedýchal tak tady nejsem
<a> Dobře tak právě si vytvořil oxid :)

<a> a nejlepší je, když se nějaký amatér snaží hrát na chytrého, a začne míchat astronomii a meteorologii dohromady...
<b> narážíš snad na mou matku?!
<a> jak to myslíš??
<b> dneska řekla už minimálně třem lidem že by bylo fajn, kdyby večer kolem osmé přišla bouřka, aby se trochu ochladilo, ale že kolem deváté by mělo být už jasno, aby viděla to zatmění měsíce...

<a> Jak fotit dnešní zatmění Měsíce?
<b> Fotoaparátem.
<a> dik

14:23 <a> Jak velkou přílohu jde poslat přes mail na seznamu? Nejde mi to odeslat.
<b> Tuším 20 MB, ale nejsem si jist.
<a> Tak to dám na ulož.to a pošlu odkaz.
17:09 <b> Moment, ty ses snažila posílat 150 MB mailem?
<a> bláblá :D Kdo má vědět o omezení, přišlo mi to málo.

<Ona> no hlavně někoho zkušeného v posteli, nehodlám nikomu dělat instruktáž..
<on> to já zkušený celkem jsem :-)
<ona> to je fajn :)
<on> a jaké je to vlastně mít sex s holkou? Nějak si to mimo obrazovku pc nedokážu představit..
<ona> aha
-!- ona has quit
<on> myslel jsem pro tebe jako holku...

Komentář: Bisexuálka...

<ja> no sak pockaj aj ty raz budes mat svokru
<ona> jo
<ona> uz mi slubila, ze sa do nas nebude starat a ked sa bude, tak ju mame odstrelit
<ja> uz mas tu brokovnicu?
<ona> mam luk

<a> : Tak co jde to ?
<b> : steam failed.
<a> : cože?
<b> : pořád to chce ten mail.
<a> : omfg :/ a co to přesně píše?
<b> : že máš jít do tesca.

Komentář: když někdo reinstaluje PC a nezná e-mail na steam :)

<ona> Víš, ono Má všechno dvě strany .
<on> No, ne. Krychle jich má šest.

<a> Ludia mam technicku otázku ::: Ked som si kupil 2 krémi na opalovanie jeden 30 a druhý 15 faktor... ak zoberiem do uvahy že je to ako rezistor (odpor) ktorý znižuje elektrické napätie, tak krém na opalovanie znižuje silu slnka dopadajucu na pokožku čiže to môžem počítať taktona seba natriem seriovo : F (faktor) = F15 + F30 tak výsledná hodnota krémov bude 45 ? alebo sa to tak nespráva a najprv bude učinkovať krém 1. a následne ak stratí účinok bude učinkovať krém 2. ? O_o pls radu :/

Komentář: Keď sa ide IT technik opaľovať

<A> Čest, ty si se včera prej líbal s tou blondýnou v modrym tričku ?
<B> Jo, chvíli. Proč ?
<A> Kdybys do tejdne dostal angínu tak je ode mě :D

Komentář: Sejdeme se na infekčnim ! xD

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.