Hlášky hodnocené záporně uživatelem „xpeta“

<a> hej to neuhádneš co se mi dnes stalo v práci...
<b> to asi ne co?
<a> víš jak jsou takové ty papírové lepící čtverečky?
<b> jo jasan
<a> no nalepil jsem je kolegini na obrazovku ve tvaru šachovnice a napsal "pokuď tento spořič obrazovky nezmizí do 18:00 volejte správce IT" :-D
<b> lol a :D
<a> v 18:10 se u nás oběvil správce IT :D :D :D
<b> tak to je moc :D :D
<a> a nejlepší je že na to přišel až tak po 10 min když to vytáhl z elektryky :D :D
<b> :D :D :D :D :D :D :D

Komentář: blondýnka se pozná

<a> Čus nezapomel sem si utebe trenky???
<a> lol sry to melo být jinýmu kamošovi
<b> lol???

<on> Mám prokletí, normálně když se s někým bavím (nějakou) tak to většinou zkončí u počítačů
<ona> jj a jakej máš procák?

<Zangoose> Mě by zajímalo, kdo dneska vlastně kupuje Evu a Vaška když se jim posmívá i moje babička...

<johny> Ted ctu clanek:
<johny> Pachatel byl vysoký přes 180 cm, hubený, na hlavě měl černou kuklu ze slabé pleteniny, černou bundu na zip zapnutou až ke krku, mluvil dobře česky bez přízvuku, dle hlasu bylo muži tak kolem 30ti let. (rom)

Komentář: Chvili mi trvalo, nez jsem pochopil, ze na konci je zkratka autora.

<a> jedete s partou nebo sami?
<b> já jedu s partou a manželku nechám doma, protože nechce jet
<a> zajímavý, že se mnou manželka chce všude :)
<b> neboj, ona mi to pak vyčte :(

<a> hele nemáš profil nějaký kundy z okolí? Ale ať je pořádně nadržená
<b> www.***.cz
<a> Tyvole to je moje mladá... :-/

Komentář: Nj :D

<pete> hele... můžu mít dotaz?
<pete> možná tě to trošku zarazí
<MrX> ?
<pete> ale taky se ti stává že když si sedneš na hajzl trošku víc dozadu aby se ti čůrák nedotýkal hajzlový mísy tak posereš vzadu prkýnko?

Komentář: možná mě to trochu zarazí...

<Maxen> dneska sem "objevil" IRC... :D
<kalwi> zapis si to do denicku jako den, kdy tvuj zivot ztratil smysl

<a> Dneska u nás byla nějaká výchovná poradkyně nebo jak se tomu nadává...
<a> Ptala se nás čím jsme chtěli být, pak že nám doporučí školu
<a> Hned co to dořekla se asi 2 lidi zamnou začli válet smíchy, přihlásil se <c> a řekl "Když jsem byl ještě malý, chtěl jsem se stát ovocem do jogobely"
<a> Všichni lehly smíchy, poradkyně z toho jak zadržovala smích zrudla a nevěděla co má říct
<a> Tak jsem pošeptal kámošovi vedle mě ať se jí zeptá jakou školu by mu doporučila... a...
<a> TEN KOKOT SE JÍ VÁŽNĚ ZEPTAL!

Komentář: Tak kterou? :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.