Hlášky hodnocené záporně uživatelem „sg_sysel“

<A> Panna nebo orel??
<B> Orel, panna už nejsem.

<a> čau už umim slovensky
<b> ja taky
<a> taky pouzivas google translate?

Komentář: Demence z kredence :D

12:25:13 <a> A co, jak se máš?
12:31:33 <a> Hmm.. Mlčení znamená souhlas, takže to znamená ano. A ano je pozitivní. Takže dobře. Dík.

<Máma> Za Lordaeron, za krále!
<> Mami, ty si zase něco pila?

Komentář: Měl bych přestat hrát Warcrafty! :)

<a> legendární Hořičské trubičky prošli evolucí a nyní do sebe cpeme Hořičské trubice... taková obrovská roura nacpaná kakaníčkem! mňam :D
<b> kakáníčkem?? :D
<a> kakajíčkem!

Komentář: roura jeden :D

<a> Sestro, ty mě tak štveš, že ti dnes asi plivnu do pití a budu tvrdit, že to je pěna.
<b> V tom případě ti do toho tvého smrknu a budu tvrdit, že to je aloe drink.

<a> achjoo se mi libi jedna holka a nevim jak ji sbalit
<b> barakem?
<a> nemam...
<b> autem?
<a> skodovkou?
<b> :D nene necim jinym
<b> das si s ni nekde sraz. tak pul hodiny pred tim si vypnes telefon aby se ti nedalo dovolat. Jak jsou ty slevy na super auta, tak si pujcis nejaky ferrari nebo neco, borcovi co bude sedet vedle tebe hodis petikilo at drzi hubu. Prijedes tam, kde na tebe bude cekat, omluvis se, ze to vedle tebe je kolega a ze v praci je nejakej pruser, treba ze prijel zajemce z Japonska a chce koupit tvoji firmu a ty tam musis. A protoze se ti rozbil telefon, tak ji to jedes rict osobne a ze se sejdete za 2 hodiny. To budes mit dost casu na to vratit auto i s vykulenym instruktorem. Sednes na mhd, dojedes na vzdalenost tak 1km od mista kde se mate sejit. Na ten km si objednas taxika (prece nebudem utracet za celou cestu) a kdyz se te bude ptat, kde mas to krasny auto, tak rekni, ze s Japoncem sis musel na privitanou dat Sake a po chlastu jsi nechtel ridit, tak sis objednal na tech 100km z firmy taxika. Jestli ti ho po tomhle nepreblafne uz na miste, tak nevim...
<a> tys nad ti hodne premejslel co? :D

Komentář: ty nase balici techniky

<a> Hej, pamatujes na tu debatu se Zbysou na tom festaku?
<a> Prej... ,,Ridili ste nekdy pod vlivem alkoholu?" a Zbysa: "Jo, ridili..." a ja: ,,A jaky to je? A on: "Ne moc dobry..." A ty: "Chtel rict... Dobry, ne? Moc!"

<ona> Jsem blbá, zab mě!
<on> Avada kedavra!

<ona> Máš ma rád?
<on> Nie.
<ona> Aha... Tak sa maj!
<on> Prečo sa nespýtaš, či ťa ľúbim?
<ona> A ľúbiš ma?
<on> Nie.
<ona> No super, Zbohom!
<on> Počkaj.
<ona> Prečo?!
<on> Spýtaj sa, miluješ ma?
<ona> No, miluješ ma?
<on> Nie

Komentář: chudák holka...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.