Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Eriq“

<a> Gynekologové sou nevychovaní prasata!
<b> Proč myslíš?
<a> Chovaj se jak blbci a maj divnou práci
<b> tjn celej den v píči...

<a> cau
<a> mas skener?
<b> kurv*
<b> uctovnictvo
<a> no no
<a> mas DU ?
<b> dpc ne nemam
<b> idem robit a
<b> a naco skener ?
<a> zeby si mi to ofotil a poslal vyplnene
<a> bo ja to neviem
<b> a sak ja to nemam
<a> no to by som sa spytal az potom co by si mi povedal ze mas skener

Komentář: takto to je ked človek si mysli že neni domaca :)

<a> Predstav si, žeby na svete boli iba ženy.
<b> To by sa muži určite zbláznili.

Komentář: v alkoholickom opojení

<a> jak se dela v nemcine budouci cas? :P
<b> a svetovej mir nechces? :D

<a> nevis nejakou peknou prezdivku nebo citove zabarvenej nazev na jmeno lenka??
<b> lenca
<a> bez hacku ty AJ neumi :)
<b> lenča
<a> tak ty ses teda dobrej no :D:D:D

Komentář: nekdo hold neumi cist no :)

<a> Sakryš. Nějak se mi pořád nedaří vysvětlit Amíkům, že ne všechny věci co dělaj při manuálním testování pudou v QC zautomatizovat. Když po něm chci, ať mi stručně popíše co je třeba spustit a jaký výsledky/hodnoty očekává, dostanu dva odstavce který obsahujou až příliš často slova jako "odhadnu", nebo "tuším" ... Jak mám zautomatizovat jejich "odhadovani"???
<b> Řekni jim, že licence na Skynet je zatim moc drahá :)

<a> až mě z toho hladu bolí břicho..ale mrtě..
<a> ..nejedl jsem asi 2hodiny

Komentář: váží 60kg

<hyksos> Ty jo nezáš něco, co ti dokáže hromadně odstanit všechny sms na Androidu?
<Dixx> S androidem nemam zkušenosti.
<hyksos> No já jeden mam, ale při každym pokusu smazat všechny sms se mi ten systém sekne. Prej to utáhne maximálně pět tisíc kusů smsek...
<Dixx> Cože?? To je ta Danuška tak čiperná? :D

Komentář: Ano to opravdu je :D

<a> servus
<b> to by docela bolelo
<a> co to?
<b> no 'ser vuz'

<a> Super :D Mám tu asi trojskýho koně
<a> Héj dělej si prdel :D
<b> co máš za antivirus ?
<a> Takej ten oranžovej :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online

Somin

Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.