Hlášky hodnocené záporně uživatelem „pojir“

<a> Troška cvičení pro zmírnění těch nočních hříchů :))
<b> jakych hrichu??? si na zadny nepamatuju a cestou domu sis taky zacvicila pekne :-D
<c> ono už i před cestou domu.. třeba u tý tyče v hospodě :)))

Komentář: Status na FB po ránu :)))

<a> Idem okolo tabule a citam: Datove centrum Kolibrik. Rozmyslam, ze divny nazov pre datove centrum. Tak pozrem na tabulu a citam znova: Detske centrum Kolibrik :D
<b> vsak aj deti sa robia len prenosom dat, tak co.

Komentář: fb

<a> Být ve sprše s bandou černochů není úplně lichotivé :D
<b> závist...? :-))
<a> To bylo jak exkurze do uzenářství...

Komentář: kamarád na cestě po africe

<a> tak se me vcera ve skole ptali jak se rekne v cestine "hello".
<a> odted nas Cechy maji za piraty.

<ona> Idiotští chlapi a internetové prohlížeče!
<on> Co ti provedli???
<ona> Vyzkoušela jsem už všechny! Jeden horší než druhý…s jedním jsem to vydržela rok, ale už mě začíná taky štvát..jejich kvality naprosto pokulhávají, jakmile jim zadám víc úkolů najednou, tak začnou protestovat..
<on> se mnou jsi to ještě nezkoušela, ale jestli jsi to už zkoušela se všema..tak raději ani nechci.:D

Komentář: Prý zrovna mluvila o prohlížečích:D

<Dominik> proč nejsu ginekolog když každej den vidím ňakou pi** !
<Veronika> hlavně protože ani nevíš jak se to píše.

<a> Lol, tak jsem si stáhl google googles, vyfotil jsem si péro a našlo to obrázek Ježíše

<a> zda, jak je?
<b> Celkem dobrý až na to, že zejtra jdu do práce.
<a> heh tak aspon budes mit prachy ne?
<b> No ale moc ne no
<a> pucis mi 3000 ?
<b> :D
<a> zeptal sem se tě slušně jako kamarád kamaráda a hned sem u tebe zmrd a posilas me do prdele

Komentář: řekl jsem něco? :D

<z> "ta navigace mi ty nový mapy nenačte !!! "
<ft> "a jakou příponu mají ty nový mapy ? "
<z> "*.rar"

Komentář: kupodivu

<a> Ahoj
<b> ahoj
<a> Tak na co chceš přesně kluka?
<b> celkově na vztah
<a> Tak to enjoy

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.