Hlášky hodnocené záporně uživatelem „smrduty_kojot“

<kelvin-cz> kalwi hele sou na kolejnim irc naky nadejny prvaci?
<kalwi> jj
<kelvin-cz> tak to pritahni sem at to zesmesnime
<kalwi> jeden se tam furt pta na film tanec s vlky, tak jsem mu nasdilel film pro narocne kanec s vlky
<Unimatrix325> lol
<Terezka> :))
<Unimatrix325> lol ten film ma efekty, ze by se za ne stydela i cesta do praveku

Komentář: #zcu, hledame nove tvare

<Hewer> sem frajer
<FutureMillennium> Seš
<Hewer> a mám ho 26
<FutureMillennium> Jenom?
<Hewer> nn
<Hewer> já jich mám 26
<Hewer> a každej je 26 cm
<FutureMillennium> Jo ták
<Hewer> takže vlastně ho mám 26 cm čtverečných
<FutureMillennium> Ty ho máš 1 cm na šířku?
<Hewer> to už je vedlejší
<FutureMillennium> No kua
<FutureMillennium> Tak to aby sis našel holku
<FutureMillennium> Co má místo <> disketovou mechaniku

<a> nema totiz doma internet
<b> nezacinal bych si s nekym kdo nema internet

<Kaja> idem napalovat, chcem uplne vymazat kompa este tento tyzden preinstalovat... uz mi chyba len asi 160 GB...

Komentář: zeny...

<Felix> Zveme Vás na Koncert na podporu zdravotnì postižených na česko-slovensko-polském pomezí. SRDCE EVROPY se koná 22.9.2007 na Náměstí Svobody v Třinci.
<Felix> Máme pro Vás 2x2 vstupenky na tento koncert na sobotu + vstupenku na raut ;-)
<Felix> Lístky se rozdávají principem kdo dřív přijde ten dřív mele...
<Felix> tak se všem omlouvám lístky již nejsou protože akce již proběhla...

Komentář: posláno 25.9.2007

<Slim> Hoj, paris?
<Kentus> Ne, ucim se.
<Slim> Fakt?
<Kentus> Na blbou otazku blba odpoved...

<a> něco tu smrdí, jako když se pálí...
-!- a has quit

Komentář: asi bych mu měl zavolat...

<a> haha ted formatuju sda3 :D
<a> jsem zvedav co se stane
<b> :)
<a> taky neco zformatuj :D
<b> dneska jsem zformatoval sesit z A4 na A5 :D
<b> to mi staci...

<Žabka> seš pravák bo levák,
<Smrtihlav> pravák
<Smrtihlav> ale sem levej

Komentář: Fakt...

<a> no zacinam pochybovat ze studium a prace je dobra kombinacia
<b> skola je spatna vec
<b> prace je spatna vec
<b> gdys to skombinujes, nic dobryho ti vzniknout nemuze

Komentář: FI@MUNI

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.