Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Witek“

<morris> 011000111011011001011011111101111000011000001100011101101100101101111110111100001100000110001110110110010110111111011110000110000011000111011011001011011111101111000011000001100011101101100101101111110111100001100000110001110110110010110111111011110000110000011000111011011001011011111101111000011000001100011101101100101101111110111100001100000110001110110110010110111111011110000110000011000111011011001011011111101111000011000001100011101101100101101111110111100001100000110001110110110010110111111011110000110000011000111011011001011011111101111000011000
<lejzr> dík za vánoční blahopřání :)
<lejzr> tobe taky spon 10
<morris> :)

Komentář: Originální přání

<janča> prosimtě kde seš?
<Luccííík> za chvíli příjdu, sem u kámošky
<Luccííík> a jaktože ty už jseš doma?
<janča> nebyla jsem na češtině a účtu, musela jsem jít k tomu doktorovi a pak jsme s mamčou byli ve městě
<janča> ...no a hádej co mám!!
<Luccííík> hmm, fakt netušim....
<janča> zlatýho streptokoka :D
<Luccííík> super no, vsadim se že mně jste zase nic nekoupili... :(
<janča> ??????

Komentář: ...nákup za všechny prachy :D

<zetes> kdybys nekdy chtel taxe mrkni na mejla
<trancelius> mail žádnej není
<trancelius> centrum je jak česká pošta
<trancelius> "dnes podáte, zítra doručíme"

Komentář: kazdej ma svuj nazor (c:

<KloBass> to je takove nechutne jist mandarinky se zrnickama to je jak jist tehotne zenske

Komentář: no bez zrnicka to je jak kdyby tehotna zenska porodila bez decka

<a> jeste nevis proc kdyz dam spustit cmd tak se vypne po spusteni? to same spravce uloh ... je mozne ze to dela ten vir?

<Cooper69> hele kdo bydlite kousek od prahy? pise mi nejaka 17ka a asi je osamela :)
<werygood> Cooper69: no tak ted bydli kousek od prahy vsichni
<DAveDOG> Cooper69: vydrzi 2,5 hodiny?

<a> Mati mi rano nechala na listecku na stole, ze potrebuje dobit kredit "... DOPOLEDNE! a ze nebude do vecera doma".
<a> Vstanu si tak ve 12, prectu si listecek a valim do mesta kupovat darky, pritom se stavim v prvni trafice, zjistim ze nemaji terminal a koupim kupon, abych fse napravil a dobil mamince ten kredit, na ktery uz ceka dele jak 2 hodiny. Najednou si uvedomim, ze kupony se nedaji dobijet z mobilu na mobil...

Komentář: Sorry mami, kupon je doma na stole

<KIVI> do mesta je dovedena 8mbits linka, tzn. v spicke sa pohybuje rychlost medzi 1-3 mbits, mimo tento cas do 8mbits (samozrejme je to aktualne len pre tych, ktorych pocitace stihaju) zavisi ale aj od konkretnej adresy, pretoze nie je este vsade 5ghz technologia (aj ked sa postupne nasadzuje)
<romn> Ved to si ten email odnesiem k adresatovi skor peso nez takto. To je neskutocne pomale. Aj keby tych 8mbits to malo byt. Radsej mat dial-up na 50mbits aj ked prenos je vacsinou na 40-45mbits. Nemas skusenosti s javorovou ake to tam je?

Komentář: aj ja chcem taky dial-up!!!

<hrb> včera sem řekl holce at se přebarvi
<tru> a proc? vzdy ma super blond vlasy
<hrb> nj ale ja si koupil černou bundu a ona mi k ní nejak neladi
<tru> lol
<hrb> problem je v tom, že ji ted vadi zas ji že neladi k svoji bunde
<tru> twe demence ty holky
<hrb> nj co nadělaš asi ji budu muset koupit novou bundu :/

Komentář: To asi nesládí

<nes> aj tak mi skapala a to som jej mal menit len vodu a zradlo davat
<nes> taka co to toleruje je kurva
<Pierre> omfg ja som to o korytnacke nejak prehliadol a ja ze hovoris o tvojej byvalej

Komentář: heh :))))

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.