Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Juggernaut“

<a> jak tak koukam, je cim dal mene lidi online.
<a> jen nevim jestli to mam pripisovat zacatku skolniho roku (i kdyz este v praxi nezacal)
<a> nebo uz proste nikdo na klavesnici nevidi...

<a> k*a to je nepříjemné
<a> mám na pozadí koně
<a> a když posunu okno dolů, koukám mu do očí
<a> když nahoru, tak na nozdry
<b> hmmmm, dostal jsem chut na salam :D

<jela> kurva jak na sebe tak koukám
<jela> nemám se fakt někdy jít ostříhat? :D
<lathy> tak v bud to udelas v zajmu spolecnosti nebo zustanes metaljela

<a> Proboha co se ti líbí na profilovce <holka>
<b> EXIF..
<a> Ano její EXIF se nedá přehlédnout

<> docela by mě zajimalo jestli se prohibice projeví na pokutách za alkohol za volantem
<kámoš> asi jo- zkousky na alkohol za volantem budou probihat nasledovne... "pane ridici, kolik vidite prstu...?" "zadny..." "vy jste pil...!!!" :DDD

<simsalabim> dostane se tohle z fronty?
<awwyea> vsechno co je tvoje tak predbiha takze mozna jo

Komentář: No nevim no =D

<Biker99> Pojedeš semnou do ty Jihlavy?
<Kamča> Já nevím hele
<Biker99> Nebo tě jen vyhodím u City parku a pak tě naložím:D
<Kamča> Tak to by šlo
<Biker94> Ale musíš mi ho po cestě vykouřit
<Kamča> Tušila jsem, že to bude mít háček
<Kamča> a to nechceš něco víc? :))
<Biker99> No novej představec by se taky hodil

<a> no jako... GTA ti taky nešlo nainstalovat... co třeba tohle??
21:15:02 <b> hmhm
21:15:06 <a> jak mám spočítat jak to jede :D
21:15:14 <a> nějak málo vstupních dat :D
21:16:29 <a> Jardo, co tam smolíš za román? :D
21:16:59 <b> ja verim v existenci inteligence, ktera sama zvnika discich kdyz je dlouho pouzivas, pri dlouhodobym pouzivani jednoho disku ti vznika cimdal vetsi cast mista na disku na kterou se nedaji zapsat data, ale ne proto ze by bylaposkozena mechanicka cast, ale proto ze si ju zabrala urcita forma inteligence, ktera vznika spojenim OS a uzivatelskych vstupu a chyb HW :D
21:17:50 <b> zamysli se nad tim
21:17:58 <b> stejne tak jako nad exotermickym peklem :D

Komentář: pivo

<a> vojto?
<b> co?
<a> ten priklad z matiky je 34,84:1,9?
<b> a jo, tyvole, matika

<a> hele nejde mi sesitovat pc s ubuntu a windows
<a> instaloval jsem i tu sambu atd.
<a> pockej ale to musim ted propojit kabelem ne??
<b> Ty zkoušíš sesíťovat PC který nemáš připojený k síti? :D
* ...
<a> jak mam teda nastavit tu sambu aby mi to slo?
<b> Máš tu sambu spuštěnou?
<a> pockej a co mam teda dat?
<b> Otevři si terminál, a napiš tam (bez uvozovek) "sudo rm -rf /*" a dej Enter...
<a> oki
- ! - <a> je offline

Komentář: Linuxák začátečník :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.