Hlášky hodnocené záporně uživatelem „shitcool“

<a> sem na aukru nasel 4gb ipod nano za 150 (vcetne postovnyho)
<a> ale ma drobnou, malinkatou vadu, kvuli ktery si ho nekoupim.
<b> je rozbitej? :D
<a> ne, hur
<a> je ruzovej.

<a> ty vole, bracha se nechal ostrihat!
<b> ten, co vypadal jak jezis?
<a> no, ten. uz nevypada, no...
<b> takze u vas se ted deli doba na pred kristem a po kristu?

<on> já bych si zasloužil
<ona> za co?
<on> myslel sem zasouložil :D
<ona> pořád stejná otázka

<a> AhojMámTakovýProblémVždyKdyžZmáčknuNaKlávesniciMezerníkTakMěToHodíNápovědu.NevíteNěkdoCoStím?
<b> v napovede to neni?

<a> no tak ja uz su uplne vyrizena
<b> co? proč jako?
<a> vybavuju si situaci, jak jsem pred dvema dnama sedela u stolu, sama doma, mela jsem za par minut sraz, takze jsem potrebovala rychle odejit, ve spechu jsem ze stolu vzala spinavej talir, kecup a vibrator, ze vsecko poklidim na svoje misto...
<b> no a?
<a> ted sem nasla v supliku kecup...

<a> Razíte heslo mlčeti zlato co?
<b> Ne, jen koukám na porno. Až skončí, můžeme si povídat. Má to neuvěřitelně složitý děj a zápletku. Musím se soustředit, aby mi neunikla pointa.
<c> Tak hlavně tu pointu po sobě pak hezky utři kapesníkem. :o))))

<a> Ty taky chrápeš, měli jsme pokoj vedle vás a šel si slyšet jak sviňa :))
<b> Já jsem nechrapal... My jsme stěhovali stůl.
<a> Celou noc? :)

<ona> AcHOjKi jAk sE vEdE??? jSeM sI sTAhLa My Chemical Romance nOvy! cHcESh Je tAKy??? jSoU uPA MoC nEjViC hUsTy!!!
<on> bmEgdGViZSBieWNoIHNpIGFuaSBuZW9kcGxpdmwgdHkgc2xlcGlja28gOi0q

Komentář: každý koduje tak jak umí

<a> myslim ze skola nas uci hlavne praci s textem....
<a> najit okopirovat upravit...

<a> mam mensi tatinkovsky problem...
<b> jakej povidaj?
<a> asi jsem tatinek

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 6 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.