Hlášky hodnocené záporně uživatelem „drake“

<a> čau, víš jak jsem předevčírem opět zaspal do práce, ne?
<a> no, tak jsem si potom hned cestou z práce šel koupit pořádnej budík.. za 500kč i s rádiem!
<b> super :D takže teď už to bude dobrý, jo? :D
<a> ..skoro hodinu mi trvalo naladit to debilní rádio..ale nakonec se mi to podařilo.. no a samou radostí jsem zapomněl nařídit ten blbej budík...
<b> ty si pako :D takže??
<a> takže jdu v pondělí zase na pracák..

Komentář: kamarád ve zkušebním období :)

<a> PAMYCON Dávkovanie: Do ucha sa kvapká obvykle 2 až 5 kvapiek 2x denne, do nosa 2 až 5 kvapiek 3 a viackrát denne,do oka 1-2 kvapky 4-6x denne.. A JA SOM TO CELY TYZDEN PIL 15-20 kvapiek 4x denne...a najlepšie na koniec: Kontraindikácie:Nedoporučuje sa instilácia do telových dutín pre možny výskyt zavažnych toxických učinkov..Yes!...
<b> :-D :-D tak to to ma dostalo :-D
<a> Mňa dostala sestrička ked sa ma opytala dneska ked mi brala krv.. "a tie kvapky do nosa mate?" zostal som zarazeny :D

<a> sakra, už bych se měl oholit
<b> proc? jeste vcera si rikal jak je ti teplo s fousama
<a> no jo, ale dneska jsem stál v obchoďáku a nějaké malé děcko na mě - ahooj, čerte...

<ona> no otec dělal před revolucí archeologa.
<on> to by mně asi nebavilo.
<ona> Indiana Jones byl arecholog, takže otec byl takový český Indiana Jones :)
<ona> akorát teda místo Chrámu zkázy potkal moji matku :(

Komentář: chrám zkázy v sukních...

<a> Linux je budoucnost nejsložitějh počítačů a umělé inteligence
<b> jak přesně to myslíš?
<c> že terminátor bude opensource

<a> ... co to meleš?
<b> sorry, sem trochu navátej, dopíjim basu než dojde záruka..
<a> fakt? Kdy má vypršet?
<b> 13.4.2011
<a> ?! Tak proč jí vypijíš dneska?
<b> nechci to ponechat náhodě

Komentář: 22.11.2010

<a> Mám problémy se zákonem zachování hmotnosti. Zejména své vlastní.

<a> ten google :D
<b> ?
<a> nemužu najít klíče
<a> za chvilku se na to vyseru a jdu na komp
<a> z prdele napíšu klíče do google
<a> najednou odkaz skříně
<b> no?
<a> podivám se do skříně a ty klíče tam byly

Komentář: google powa :D

<RinTimTam> Otázka, kterou by si měla položit každá země dostatečně debilní na to aby se spoléhala na Francii, by neměla znít "Můžeme se na Francii spolehnout?", nýbrž "Jak dlouho bude trvat, než se Francie položí?". G. Kilber.
<RinTimTam> nebo: "Francouzská revoluce:Vítězství, především proto že protivníkem byli taktéž Francouzi." :D :D
<Lencule> hele, nech Francouze být... Co taková pověstná Légion étrangère (Cizinecká legie), hmm?
<RinTimTam> to je ale tím, že většina osazenstva JSOU cizinci...

15:31 <a> pocuj, mam problem.
15:31 <a> chcem vytlacit jednu mapu ale ked ju otvorim tak ju mam hore hlavou
15:32 <a> a neviem, ako ju mam otocit aby som ju nevytlacila naopak
15:32 <b> Hm... Ako to povedat. O tvojom logickom mysleni som si nikdy iluzie nerobila, ale predsa...
15:33 <b> Fakt ta nenapadlo vytlacit ju tak, ako je a potom proste otocit papier?
15:33 <a> ahaaa, jasne...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.