Hlášky hodnocené záporně uživatelem „ilyria“

<a> pokaždé, když jsem si řek, že půjdu do sebe, tak sem se obešel...

<a> Ahojda, prosím tě, jak jsi napsal v maximě na IVT odmocninu?
<b> x^(1/2)
<a> to je mocnina
<b> ...

Komentář: Chytrému napověz..

<a> hej, pomoz mi
<a> v devítce jsme jeli na výlet do Pekla, že jo?
<b> to nebyl výlet, to byla střední...

<a> ahojte, predvcerom som mal sex z jednou babou a dnes rano sa mi na pesnie urobil taky biely povlak krystalicky, neviem co mam robit. ale ku urologovi nechcem ist, bolo by mi trapne keby mi cudzi chlap cumi na vtaka :D stalo sa nieco podobne aj vam? oc mam robit?
<b> pockaj kym ti na nom vyrastu dubaky

<ona> chceš něco neobvyklého? :)
<on> no já nevím :D
<ona> ja myslela ze urcite :)
<on> tak asi jo :) ale nevím co :D
<ona> vymysli neco :) romantickeho :)
<on> namalujeme si znak na hlavu a budeme dělat že jsme auta :)
<ona> to opravdu chces delat?? :)
<on> jooo :) a budeme u toho bručet a honit se a vítěz závodu získá zlatý píst :)
<ona> ale ja jsem myslela na neco jineho :)
<ona> ale dobre :D

<a> si tak čtu hlášky na lamerovi a překvapí mě reklama na world of war planes kde mám prolítávat kruhama.
<a> sem to zkusil a napsalo to "to není špatné zvládli jste 5 kruhů"
<a> tak sem to zkusil znova a schválně minul sem všechny kruhy a napsalo to "to není špatné zvládli jste 0 kruhů" "dokažte své dovednosti i ve hře"

<> No a jakej máte prohlížeč?
<Zákazník> Firefox Mozzarella?....no prostě ten salám!

<a> hej dneska jsme jeli do ty Bolky a co zastavili nás policajti a fotr zrovna dostal ve středu nový řidičák a davali mu dejchnout a měl 0,70 něco promile a tak mu ho zase vzali a to ma dneska narozeniny :D
<b> To si děláš prdel :D
<a> No nedělám, museli jsme tam hodinu stát a cekat až nás pustí :D

Komentář: Tatínek měl propadlej řidičák a dva měsíce čekal na novej :)

"a fire wall je kodovaní které braní pripojení jiných compu z netu bez tveho vedomí"

<a> ku*vadrát
<a> ale mega ku*vadrát
<a> tatik si přistěhoval domů Ivana...
<a> a kdo myslíš,že ho bude krmit...
<b> si berete Ukrajince ze stavby domů nebo co? :D :D :D
<a> :D :D :D :D Vole, :D toho hroznýše co měl v práci :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.