Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Witek“

<Lord_Tux> tyvoe co ja sem za debila... sel jsem se v praci pekne vykakat a vyuzil jsem toho ze na WC mame kurarnu... tak jsem si pekne sednul, zapalil a ted kam budu klepat popel... tak samozrejme do hajzlu no a kdyz jsem tam chtel hodit vajgl tak jsem si spalil pero...

Komentář: Těžký to kuřákův život...

<a> LOL, jsem myslel, že si stahuju guide na Linux program Wine a nakonec mám guide, jak ochutnávat víno
<a> Wine for dummies, čekal by si to... to je IT název
<b> ty vole...

<a> Zdravim, chcem sa spytat to fakt myslite vane s tou cenou za tan stary didaktik?
<b> Dobry den zelam...
<b> K Vasej dost vystiznej odpovedi by som Vam chcela nieco vysvetlit. Od roku
2009 sa bude na Slovensku platit v Euro. Ja pytam za ten pocitac 2500,- Sk co
robi 74 Euro. Nemci zarabaju od 3000 do 5000 euro takze 74 nie je az tak
vela ked je k tomu joystick, monitor, nejake tie hry... Vobec Vas nenutim
ani neprosim aby ste si ho kupili. Je moja vec ci ja zan budem pytat korunu
alebo 2500... Aj tak dakujem za Vasu odpoved a prajem Vam pekny den.
<a> no ano ale my sme na slovensku :D

Komentář: Ked nieko fakt sibe z EURA :D

<Trampolina> Chceš se podívat na sumo?
<LilBull> Ne nechci tě vidět ;)

<a> <? echo "Ahojky :-*"; ,>
<b> ahoj co to je?
<a> <? echo "Nic :)"; ?>
<b> to je divne
<a> <? echo "Hmm"; ?>
<a> if($milujute=="1"){
<a> echo "Miluju te:-*"; }else{
<a> echo "Myslim ze uz to mezi nama nema cenu."; }

Komentář: programátor xD

<a> jeste ze ten format c: nedal lol
<a> bych mu dal takovou ze by letel rychlejs nez packety na server

<G_omez> cau newis kde se da stahnout photoshop?
<Mortimer> warez nepodporujeme
<G_omez> twe ja nechci zadnej warez jen photoshop normalni
<G_omez> a co je ten warez? da se to negde stahnout?

<a> hele newis co mam udelat v GTASA v te misi kde dostanu takove to auto a mam ho nekam odvezt?

<Porno-Lover> bys nevěřil co teď dělám :D
<LilBull> honíš?

<a> Lol dneska kámoš mi furt řikal že mi musí něco říct, ale až u nás doma
<b> no a?
<a> Tak tam přijdem on si uprdne a řekne "tak čau" a odejde xD

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7634 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.