Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Witek“

<a> Čo je z tvojho bytu taký rámus?
<b> Som si kúpil gitaru :)
<a> Fakt? Od kedy?
<b> Už asi týždeň
<a> A to si mi prečo nepovedal?
<b> Som myslel že ti dojde :D

<Bleckie> lol :D hele den kdy umře gott bude další státní svátek :D
<Kačer> tjn, 66 nasobny zlaty slavik
<Bleckie> mu je 66? :D
<Bleckie> já myslel tak 80 :D
<Kačer> ne to jako 66x zlaty zlavik
<Kačer> ted jich ma asi 32
<Bleckie> no já myslel že právě vyhrává každej rok jeho života no :D
<Bleckie> to de :D
<Bleckie> kolik mu je?
<Kačer> nevim
<Kačer> ale az ziska toho 66 tak mu bude kolm 100
<Bleckie> to tu eště hodlá strašit? :D
<Kačer> a stejne ten rok az umre tak bude slavik a i ten rok potom
<Kačer> [21:41:02] 1 a goal, peknej beh
<Bleckie> [21:41:05] to je fakt :D
<Bleckie> [21:41:04] cože?
<Kačer> ty jsi predbehl cas

Komentář: Neni nad to při debatě o karlovi rict udaj z fotbalu, kamoš pak pise tak ze zavaří linky

<on> najeď na "hlavní" a klikni na "možnosti"
<ona> jdu si vyfoukat vlasy

<a> Kua, já už jsem z té Hvězdné brány zblbnutý... Jsem psal do Googlu "java tree" a v hlavě mi hned naskočilo "Jaffa kree".

<a> ale... hesla sou kodovane
<a> ty nezistim ani ja... ani nikto
<a> proste sou sifrované
<b> opravdu? :)
<a> jop
<a> proste nevíme zjistit tve heslo
<a> i kdys sme majitele
<b> proc mas heslo pecka?

Komentář: <a> je majitel webu

<a> http://www.topky.sk/cl/7/380652/Banky-zvladli-prve-hodiny-po-zavedeni-eura-bez-vacsich-problemov
<a> oni su akoze kokoti?
<b> jj
<a> polka bankomatov je vypnuta
<a> a mne nejde internet banking
<b> :-D
<a> co akoze zvladli dopyce?
<b> ...
<b> slovensko

Komentář: ne vtipne, spis smutne :(

<DcSpeedi> jsem teď šel vzbudit mati
<DcSpeedi> že má stavat do práce
<Accur> ? :D
<DcSpeedi> chodí do práce teď ve 4, ještě jsem ji stihl zdrbat že ji 15 minut hraje rádio a ona nevstava
<DcSpeedi> no jo jenomže po tom co se na mě 5 minut nechápavě dívala jsem si uvědomil že je sobota

Komentář: to jsou ty prázdniny

<neefeertiti> Tak ostatně kdyby byly děti GPL, tak bychom na nich mohli stále pracovat a průběžně odstraňovat chyby. Jenže děti jsou spíš jako Windows, stojí plno peněz, věčně dělají něco jiného, než chceš, ačkoliv třeba nejsou to, co jsi očekával, tak už nemůžeš nic změnit na jejich genetickém kódu a vždycky mají mnohem větší nároky, než jim můžeš dát.

<a> Tak co, jak jdou pripravy na Silvestra?
<b> jo jde to uz chladim v lednicce pivo na vecer
<b> akorat sem musel vyndat pulku obsahu
<a> omg ty ses pako
<b> Proc jako?
<a> vzdyt je za oknem -10! a ty bydlis v rodinym baraku tak muzes dat basu pod okno
<b> ty vole a jo!

Komentář: inteligence se nezapre

<a> uaaa odešla mi myš, budu kvůli ní plakat
<b> chudák
<a> sotva sem si na ni pořádně zvykl
<b> chápu tě, mě nedávno umřelo morče :(
<a> musím rychle najít jinou a vyměnit, mám rozjetou pařbu
<b> no comment...

Komentář: střet 2 světů

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.