Hlášky hodnocené záporně uživatelem „nevim333“

<a> Líbila se mi a chtěl jsem být originální, tak jsem jí popřál: "vše nej xvátku".
<a> Potíž byla v tom, že měla narozeniny...
<b> No aspon si byl originalni :D

<a> Hochu, dneska na brigádě (v Lidlu), jsem u pokladny a přijede týpek s prázdnym košíkem a solí v ruce, položí to na pás a tahá platební kartu, řikam "Člověče, to nemáte 3 koruny na sůl" a on povídá "Měl jsem bůra, ale já ho nacpal do košíku"

Komentář: když si někdo na samotnou sůl vezme košík :D

<a> Super...mám v pokoji hyperaktivní můru.
<b> snad brzo odleti
<a> Zkusím ji udusit voňavkou! :D

<Babička> Víš co mně včera napsal ten stroj?
<Syn> netuším
<Babička> To nepochopím vyrobený v Americe a místo fuč jsem poslala anině Fučík to mne podrž komunistický slovo v americkým stroji a anina vždycky čumí co ji to píšu

Komentář: Automatické korekce skype na iPadu s anglickým OS

<a> Já nepiju..to že vedle sebe mám láhev rumu nic neznamená! a to že pod postelí jsou prázdné flašky od vína taky ne! :D
<b> i ty alkoholiku :D
<a> Jáááá? vůbec :D
<b> a beztak ze i kouris :-D
<a> koho? :D

23:18:24 <a> musim počkat aspoň hodinu abych mohl jít aspoň spát
23:19:03 <a> už nikam nepudu
23:19:16 <a> vypil sem toho trochu víc
06:43:58 <a> já taky

<a> Proč to nejde?
<b> Protože ta hra potřebuje crack...
<a> Crackem myslíš drogu? ty hry jsou taky tak návykové...

<a> Jak je česky hacker?
<b> Podvodník

<a> neni tu nekdo, kdo bude mit pristi semestr/rok anglictinu na FEKTu a schani ucebnici? Prodam
<c> a: hoď to na nástěnku, tak se lidi koukaj když chtěj použité učebnice nebo skripta
<a> c: kterou nastenku?
<c> a: zkus nástěnky na technický, potom jsou někde na kolejní, ale tam jsem dlouho enbyl
<a> c: jo tydle offline nastenky.
<d> offline nastenky :)

<a> mmnt jdu odnést nádobý
<b> s tvrdým i ho radši nenos...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.