Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Witek“

<a> Uz nechci byt doma, chci do skoly! Ale mamka me nechce pustit.
<b> Tak ji nejak presvedc
<a> Asi ji budu opakovat furt e a d g h e... Nebo ji zacnu vykladat CSS stranek...
<b> Mas to promysleny
<a> lomitko,hvezdicka mensi mensi mensi mensi mensi mensi mensi mensi mezera layout hvezdicka lomitko.
<a> body carka mezera div carka metera span carka mezera ul carka mezera ol carka mezera li mezera slozena zavorka mezera margin dvojtecka nula pixelu stredtnik padding dvojtecka nula pixelu strednik uzavrit slozenou zavorku.
<a> krizek page mezera mezera slozena zavorka mezera width dvojtecka devetsetosmdesat pixelu strednik mezera margin dvojtecka nula mezera auto strednik uzavrit slozenou zavorku........

<a> si tu?
<b> ano, preco?
<a> pocuj nevies kde sa na viste ukladaju screeny fotene vo windovse?
<b> nemam vistu, takze nie
<a> a na xp?
<b> musis ist do paintu (skicar) a dat ctrl + v
<a> co?
<b> otvor program paint
<b> stlac ctrl + v
<a> no a nic :D
<b> predtym stlac take tlacitko ze PrtSc
<a> no vihodilo mi to take iste okno co s tim ted?
<b> ake take iste?
<a> no jeb nato co teraz?:D
<b> omg, chod tam kde to ces skopirovat, stlac PrtSc a ptm chod do paintu a stlac ctrl + v a ak to nepojde tak nechapem co ces :D
<a> okej ckj
<a> mam to diki
<b> huraaa :D

<a> to je v pici
<b> coje co jeco je ?
<a> 486ka mi shorela
<b> zeptam se manzelky, ale myslim, ze tohle tam neni.

<a> Nepokoušej se utopit smutek v rumu, umí plavat.
<b> ja pouzivam vodku :-D v ty nedoplave daleko :-D
<a> xDxDxD

Komentář: Kamarad chlast =)

<a> nás vztah to je ako manzelstvo,len ta netuzim vidiet kazdy den  :D:D

<a> nezajdem v sobotu do matrixu?
<b> LOL Luštěla
<b> ty voe...obávám se, že neexistuje model, po jehož požití bych do toho matrixu šel

-!- a is away: Vařím
...
-!- a is away: Jím
...
-!- a is away: Nemoc

Komentář: asi mňamka

<a> Nemate nekdo PA na rapidshare.com ?
<b> co je to PA?
<a> placeny ucet :)
<a> TEN MÁM NA http://***.net
<a> potrebuju na rapida :(
<b> AHA A CO HLEDÁŠ ZA FILM
<a> nehledam film, ten bych si stahl jinde, hledam novou ROMku pro svuj telefon :D
<c> jed tramvají a ROMka si tvůj telefon najde sama :D

<a> heloouu
<a> tam tvoje vinka jsou vyborne
<b> jj
<a> ted dopijim cervene, svatovavrinecke
<a> moc dobre
<a> predtim jsem si dal ruzve
<a> ruzove
<a> a predtim becvhera
<a> a predtim bvodku
<a> a potom si dam.. no nevim
<b> evidentne mas po nejake zkousce?
<a> evidentzne jsem dnes odevzdal rojekti co jsem na nem delal

Komentář: Já chci zpátky na vysokou!!!!

<a> viš jak má byt ten konec světa v roce 2012??
<b> no něco jsem slyšel, ale nebude...kalendář v mobilu mi jde do roku 2173!"

Komentář: to jo :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před hodinou

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.