Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Witek“

<a> uááá venku je 19,8°C ve stínu a já se tu cpu gumovejma medvídkama a opakuju si slohový útvary
<b> a na sluniicku je 29c
<a> ááááááá ani mi to neříkej :D už takhle je těžký držet se doma :-/
<c> Jen jsem očima prelitl tvůj status a zachytil jsem pohledem slova: 19,8°C , cpu. Už jsem hledal jen jediny slovo a to WoW :-D Jen to tak prelitnout očima a člověk jak tě jako pařmena zná by si pomyslel,ze hraješ Wowko a přehřívá se ti procesor.

<a> po 4 hodinach libani (nepocitam tu pulhodinu sexu) jsem totalne vysuseny
<a> nastesti,ze funguji non-stop bary napr. Desperado
<b> debile jsou 3 rano!a navic je to moje segra!
<a> ok,tak prijd na pivko a na cigaro :) budu povidat
<b> ze ja te s ni seznamoval........

Komentář: na ceste domu -> pivko a cigarko po :)

<a> Hej kotě, co děláš?
<b> Hmm...v podstatě nic
<a> Tak nechceš ke mě přijít? Mohli bychom si užít :P
<b> Počkej....tys asi chtěl mluvit s mou dcerou, že?
<a> Ano paní Nováková... :/

<a> ahoj stratil som kluce poradte kde by som je mal hladat

< Andrej > inak prosím ťa ako si dostal z 13y=160 že y=20 keď 13 sa nedá krátiť
< Martin > OMG ides na lamra

<Kachna> Ty vole u nás za barákem máme rybník a pořád tam kvákaj žáby a najednou z ničeho nic klid a první věc co mě napadla bylo že spad npc server
<Mohhamad> Měl by sis najít holku...

<a> ach bože... právě jsem vypil to nejhorši pití, co mohl člověk vymyslet...
<b> pepsi?

<a> Jakej je vůbec ten tvůj kámoš?
<b> Asimetrickej
<a> Cože O_o
<b> No asi metr vysokej, asi metr širokej, a váží asi metrák :D
<a> chápu...

<a> b, ty jsi narcis?
<b> Ne, já jsem tulipán!

<a> PROMIN,ALE NEMŮŽU TO PŘETRHNOUT. STŘEL TENTO ŠÍP DO 6 LIDÍ A BUDE TI PATŘIT OSOBA, KTERÁ TI LEŽÍ V TVOJIM SRDCI, JESTLI TENTO ŘETĚZ PŘETRHNEŠ, ZTRATÍŠ LÁSKU NAVŽDY!!!!! Dnes večer o půlnoci si tvoje láska uvědomí, že Tě miluje, zítra Tě čeká šok budeš překvapený(á)!!!!! Nepřetrhni tento řetěz, jestli jo čeká tě 10 roků neštěstí..... pošli tento řetěz 15 lidem do 10 min. od přečtení.
<b> Už jsem byl 100x mrtvej, 2 500 lásek mě opustilo, a budu mít 325 let smůlu... Může to bejt ještě horší?

Komentář: že je to ještě baví...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 9 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.