Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Pajusa“

<a> což mi nahodou připomělo že ja vlastne taky pohřeb nikdy nechci
<b> Mno
<b> Já jo :D
<b> Proč nechceš? :D
<a> protože se nechám spasit :D
<b> Ok :D
<b> Respawn? :D
<a> se nechám spálit a muj prach vysipat an louku a až ze me vyroste trava tak mě spase nějaké zvíře :D
<a> a budu spasený :D

<a> tak teda v pátek okolo šestý. ok?
<b> v patek nemuzu. jedu na sluzebku a vratim se hodne pozde.
<a> si jel minule, ne? se snad máte střídat...
<b> to jo, ale tata se nastval. Loni mel smulu a srazil pet srnek a letos uz to odnesli dve.
<a> dobrej zabiják :)
<b> on se s tim nejak smiril, ale po tom co od chlapu dostal v praci mysliveckou capku, tak rekl ze na to kasle.
<a> hm. takže pátek nic. stav se v sobotu a jako kompenzaci očekávám čerstvou vysokou :)

<a> miluju ceskou postu,zridila sem tam diteti prvni konto,k jeho ovladani sem zridila internetove bankovnictvi,kdyz se prihlasim do bankovnictvi,najdu skvelou info,ze tam nemam prirazen zadny ucet na helpdesk se mi omluvili,ze doslo k chybe,at se stavim na poste

Komentář: inu,Česká pošta...

<a> Trapas večera je, když obdivujete skvělý kostým čarodějnice, jedné postarší dámy a ona vám sdělí, že to není kostým...

<a> co dělá kytička? žije? nebo jeví známky života? :D
<b> Ne :(
<a> Tak uvidíš, třeba prorazí :) :D a zalejváš jí? :D
<b> jojo
<a> tak třeba protestuje :D :D
<b> Svině :D
<a> musíš na ní bejt hodnej ;)
<b> seru na ní
<a> no tak to se nedivim že ti neroste :D :D :D
<b> jí hnojim...:D

<Titman> Zdar tak jsem zase za rybu.
<Ondra> ??? povidej
<Titman> ráno se probudim a ze jsi duu pro prdel precist lamera. Odemknu iPhone najedu safari, ctu a najednou zrneni...rikam si divny, ale ctu dal...
<Ondra> no a?
<titman> najednou hrozny preklepy vsude, si rikam ze ty lidi neumi psat, pak to zrnilo porad a najednou cerna oobrazovka v Safari.
<Titman> tak refreshnu a OK... po chvili zase zrneni a pak cerna obrazovka.to uz me nasralo tak jsem zacal koumat co s tim. Vcera jsem se hrabal pres SHSH blobs v rootu tel. ,tak si rikam ze jsem neco pokurviludelam zalohu, naistaluju novej iOS udelam jailbreak, v cydii zadam zdroje nainstaluju balicky, proste hodina a pul v P.i.c.i.
<Ondra> no tak jsi neco pokonil, reinstall by to mel zachranit.
<Titman> pockej
<Titman> kdyz jsem to dodelal, tak jsem jako testovaci stranku zvolil lamer a hadej co? Delalo to znova. TAk uz nasranej jsem zopakoval komplet postup vyse, ale jeste jsem tel komplet smazal, preinstalil i iTunes a mimo komtaktu zacal od nuly. Po 4 hod laborovani jsem to vzdal a sel si to precist na compu.
<Titman> AZ TAM MI DOSLO, ZE JE KUA APRIL!!!
<Titman> a ja pica skoro rozkuchal celej tel.
<Ondra> LOOOL :-)

Komentář: neni potreba, proste ryba

<A> Ahojí, ty by jsi mi mohl pomoct - píšu seminární práci.
<A> Vybrala jsem si téma "disociativní poruchy osobnosti"
<B> Co to je? =O
<A> mnohočetná porucha osobnosti - kdy v jednom člověku žijí dva a více lidí
<B> Aha, tak tomu se tušim říká taky těhotenství...

Komentář: moc jsem jí asi nepomohl...=D

<a> V pátek jdu dědovi na pohřeb.
<b> Co se mu stalo?
<a> Umřel...

<a> Coto? Ségra se neozvala, že nejde pustit počítač. Chtěl jsem se za ní zase stavit :-D
<b> Nemělo cenu koupila si novej, tak jsem ho vzal na střelnici a pořádně se na něm vyřádil. Vždycky jsem šílel z toho větráku
<a> Ty magore, vždyť to udělal ten jumper na restartu
<b> Já vím....vždycky jsem šílel z toho větráku ;-)

<> mám čas jenom do 19:00, takže v šest ať jsi u mě!!
<ona> nevim, jestli to stihnu zlato...
<> jestli to nestihneš, tak budu zklamanej, nasranej, napruzenej, arogantní, začnu fetovat, budu jíst ryby, přestanu na záchodě dávat prkýnko dolů, začnu nosit tanga, tátovi budu říkat Jirko, nádobí začnu mejt ve vaně hned jak se v ní vykoupu, začnu si kousat nehty na nohou, přestanu si holit mocnáře, začnu flirtovat s cikánkama, pokaždý když budem spolu budu jíst česnek a hrozně prdět. Tak co? Stihneš to?
<ona> za deset šest jsem u tebe, ty magore!! :))

Komentář: a opravdu přišla

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online

Somin

Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.