Hlášky hodnocené záporně uživatelem „caarymary“

<a> ahoj, ani jsem ti v tom stavu neřekla co se mi stalo, vylezu z postele, hrábnu na křeslo po tričku, ale na místě kde mám obvykle křeslo s trikem byl jen obrovskej kaktus, krapínek jsem výkřikem vyděsila tvojí rodinku
<b> čau... mě se stalo něco podobnýho.. jen s tím rozdílem že vlítnu do koupelny a tam tvoje ségra...
<a> to byla asi blbost si přehodit bydlení, což?
<b> to jo.. teď mi vrtá hlavou jestli jste fakt stejný.. tebe jsem ještě neviděl nahou...
<b> a vaše vyděsila ona..

<a> Vinšujem ti štastne a veselé vianoce prajem ti aby si pod stromček dostal to čo máš najradšej (tvrdé porno)

<a> AFK, du srát
<b> ok, já jdu taky..
...po třech minutách...
<b> tak jsem zpět
...po dalších dvou minutách...
<a> už jsem tu
<b> hele, ti to nějak trvalo, ty na hajzl a zpátky k PC neběžíš?

<ona> Tvůj bratr mi sahá už aji na zadek
<on> Ani se mu nedivím
<on> Teda chtěl jsem říct, to je ale grázl
...
<on> Byl jsem si dole pro Colu , otevřu si jí a ona mě celýho postříká
<ona> hezkyyyy :-D
<ona> Chtěla jsem říct , to je ale svině ta kola :-D

<wolf3r> jsem trinactileta a naruziva = je mi 56 a jmenuju se Karel
<Dudak> :D
-!- trinacka has joined #lamer.cz

<a> Ty vole mala som sto chuti zabit svojho brata
<b> lol co ti zas vyviedol?
<a> Ale tak vies kupila som si taky pekny opasok ale nechcela som aby rodicia zas nadavali ze si kupujem somariny tak som ho dala bratovy nech mi ho supne pod stromček ako darček od neho
<b> docela chytré :D
<a> tiez som si myslela :D...noo ale pocuvaj, proste rozbalujeme darčeky a samozrejme je tam ten moj opasok a ja teraz ze woow ten je pekny a brasko pred rodicmi ze "šak ma aj pekne stál",som myslela ze mu tam vlepim :D

Komentář: Vianoce sviatky lasky a pokoja :D

<a> Kometa je nejlepší!
<a> má nejlepší fanoušky a nejsilnější manšaft!
<b> jj, nejsilnější tým...unesou nad sebou všech 13 zbývajících

<a> na tomto som sa zacal mrte rehotat :D :D
<a> this.add(getHornyPanel(), BorderLayout.NORTH);
<a> nez mi doslo, ze to je po slovensky :P
<a> dat to dakemu english-speaking cvokovi, tak sa asi doslova rofl :D

Komentář: Domaca uloha z Javy, precvicujeme si LayoutManager-y

<a> Hele, tohle jsi ještě nezažil, co se mi ve škole stalo woe!
<b> Povídej kámo
<a> Brali jsme výrokovou logiku se <c>. <c>: "Všichni učitelé jsou moudří. <c> je učitel. Co z toho logicky vyvozujeme?" Kámoška: Že výjimka potvrzuje pravidlo?

<a> Ta dáma měla evidentně hodně štěstí. V této době, kdy většina lidí padá na zem kvůli náledí, ona uklouzne po ho*ně! :D

Komentář: Šťastná to žena!

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2034 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2339 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 19 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.