Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Markuus“

<a> jak dvěma zpusobama vytvořim složku?
<a> kliknu pravim a dám nový a pak dál to vim
<a> ale ještě jeden neznáš ?
<b> myslíš v exploreru?
<a> nějak prej f7
<b> to platí v TC
<a> tc co to je ?
<b> total commander
<a> a nějak jinak to nejde ještě
<b> no v exploreru soubor>nový>složka
<a> kde ten explorer je ?
<a> myslíš msn explorer?

Komentář: nebyla to skrytá kamera...

<a> taka filozoficka otazka do plena: ked sa maturity oznacuju za skusku dospelosti, ako sa oznacuju statnice??? (skusky pecene? :)
<b> s vedomostami co mame skuska odvahy :)

Komentář: To teda trafil

<marv12> Vsetci mi hovoria ze hram velmi dobre. Ale na serveroch si ma nikto nevsima aj tam si mi darieva ale aj tam nemam niekedy svoje dni. Poradte mi ako sa mam PRESADIT ?
<guru> marv12: kup si vacsi kvetinac a 5kg hliny a presad sa (najlepsie na balkone :P)

Komentář: Tak toto ma zabilo

<a> cusk ychces me citit v pusince????
<b> po ničem jinym netoužim..
<a> jezis sry kamo to neyblo tobe ale mi holce
<b> to je ale skoda.. ja se tak tesil na poradnou akci..

Komentář: kámoš se přepsal..

<hwsoft> dsfjsdkjfiweruijx m mxbzxcm<b,bidshyiorto
<Botanicus> hwsoft: cistis klavesnici nebo pises inliner v Perlu?
<hwsoft> LOL
<hwsoft> no menil jsenm klavesnici

Komentář: Perl vypada hur ;)

<Lester> root
<Lester> k*******k
<Lester> ee
<Lester> zapomente to :)

Komentář: neni okno jako okno

<a> tak si muzes dneska u vaska udelat predehru :)
<b> to je nejvetsi blbost
<a> japato?
<b> ted fakt nema cenu chlastat
<b> to bych znicil posledni nadeji na to ze to udelam
<a> uklidnis nervy
<b> to jsem ted udelal slivovici, neni treba to prehanet
<a> fuj slivovice
<b> fuj KEY RUM
<a> fuj pivo
<a> :)
<b> to bych netvrdil
<a> jj dal bych si pivo a sex
<a> pivo mam v lednici
<a> a sex v PC
<b> blba kombinace :D
<a> naopak by to bylo horsi
<b> :D

<a> Teoreticky lze stáhnout 688 MB za hodinu, 16 GB za den a 480 GB za měsíc
<a> taky good
<b> 480GB za měsíc.. heh kam to chceš ukládat?
<a> na disketu

Komentář: Nevěřím, že by to dokázal.

<Lamer947> cus lidi nema tady nekdo na puceni server na CS 1.6?? ns server..
<Lamer947> pls
<Lamer947> specha to
<zLOSTej> ty musis bejt jeste zhulenejsi nez longin
<Lamer947> ja ?
<Lamer947> :P
<zLOSTej> chcu snad ja pucit server?
<Lamer947> jak to mam vedet?
<zLOSTej> nic. uz mlcim
<zLOSTej> akorat si zapamatuj, ze zeny, dymky, kone a servery se nepucujou
-!- Lamer947 has left

<a> du se vyfencit
<b> ?
<a> vyvencit omg

Komentář: vyfencuje se jinde :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.