Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Witek“

<Radek> to je fakt naprd todle, si potřebuju něco zařídit, ale.. fíbí nejde, mobil nejde..
<Radek> už se mužu jít přestěhovat do jeskyně a je to komplet

<a> mohl bys mi poslat vaše texty?
<b> nemám je nikde na disku, ale se dají najít na netu.
<a> a kde?
<b> nemáš Google?
<a> gogle mám, no
<b> no vidíš, tak to je na 2 minutky klikání
<a> aha, dík
<a> a jak tam mám ty 2 minutky klikat?

Komentář: Zřejmě mladý ročník, budiž mu to omluvou

<Bruno> jaj pujdu si asi udelat veceri, to je fajn ze se tam muzu koukat na serial na ntb :D
<m0p> staci kdyz reknu a matka mi tu veceri udela a nemusim se ani hnout? :D
<Bruno> nemusis se ani hnout ? Ona te i na krmy? :D
<m0p> hej seru na tebe :D nemam ted potrebnou krev v mozku na to abych se s nekym hadal :D
<Bruno> tys ted honil ? :D

<a> asi jsem se zamilovala
<a> je naprosto uzasnej
<a> celej den dela co mu reknu, otravuje sice, ale to reinstall spravi, ale to rozliseni, to je parada

Komentář: matfyzacka a novy notebook s full HD rozlisenim

<a> zdar avast mi tu maze viry ve velkem stav se pls
<b> jasně neni problem staci za chvilu
<a> jasne zatim v klidu
<a> kurva maze mi to neco v system32
<a> windows zacina hlasti ze nemuze neco najit help
<b> tak vypni avast
<b> vyrazim

Komentář: automaticke mazani viru neni vzdy přitel

-!- incoming file tahak6.doc
<a> Máš to tam, akorát tam chybí Ferdinant, tak si to dopiš.
<b> díky moc.. ale počkej, vždyť z Ferdy Habsburskýho jsme psali minule.?
<a> Tohle je druhej Ferdinant.
<b> ajo. a jak se jmenuje? sešit si nějak nevedu
<b> hmm Ferdinant II.

<dzihid> Ahoj, jak vcera bylo?
<Martina> ahoj já nevim
<Martina> prej dobře
<dzihid> Aha, vy jste nebyli na chodově?
<Martina> já jsem nebyla byl jen Honza
<dzihid> Aha, proč jsi nebyla? Si jako pustila Honzu na diskoteku??? :)
<dzihid> Aby ti nezdivočel
<Martina> čau já sem divokej furt

<a> "Hele, podivej se na tu fotku.. to vypada jak kdyz najdes ptaci mlade co vypadne z hnizda, vis co myslim, takova ta nafialovela kuze a tak.."
<b> "Jo, vim co myslis, celkem hnus no."
<a> "No ale to je fotka tveho ucha ty debile!"

<J> Brý ránko.. hlava mě bólí.. :-/
<M> Ser na hlavu, běž chlastat :-D
<J> :D už se stalo...
<M> však opakování matka moudrosti... ;-)
<J> to jo, ale bez peněz už do hospody nelez :D
<M> tak jako bez práce nejsou koláče... :-D

<a> akurat som sa namotal na jeden song
<a> poslem ti link?
<b> jasne, obchodne centrum púšta vlastnu hudbu, obchod oproti tiez vlastnu, obchod za mnou ma vlastnu, co sa dost miesa, tak si este ja vo svojom mini stanku pustim tiez cosi na YT, co mi bude nacitavat hodinu, lebo som na verejnej sieti a je na nej dalsich 20 ludi
<a> chapem, nech sa paci http://www.youtube.com/watch?______________

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7558 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.