Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Addie“

<a> kdepá si byl zlatí? hm? :P
<b> na cígu :D
<a> půl hodiny?
<b> volíznul sem branku...

-!- a is now known as Nesnáším černovlásky
-!- b is now known as Rád píchám černovlásky
-!- c is now known as černovláska

<on> lásko, nemáš taky pocit, že by jse mohli učiniti další krok? :-) :-*
<ona> zlaticko, ted jsi nejsem jista, jestli vim, co mas namysli :)
<on> to ti to fakt nedošlo?!
<ona> ne, zlatiii tak to rekni narovinu :-*
<on> ok no... Kdy už si zašukáme?!
<ona> se zname 3 dny a ty...! prasee!
-!- ona has quit

<Raiser> tak se dívám na porno a co?
<Monika> vy kluci ste stejně prasata furt čumíte na porno a onanujete...
<Raiser> Však si se na to taky alespon jednou koukala!
<Monika> Koukam na to celkem často
<Raiser> Hmm :-) A co u toho děláš?
<Monika> Jak kdy, obcas si lakuju nebo piluju nehty...

Komentář: Tak ta mě dostala :-(

<a> hej,na té fotce máš fakt krásné rty... takové červené... ty si je leskuješ?
<b> né, to mám od přirození...
<a> :D :D :D

Komentář: spojení narození a od přírody... :D :D

<a> Proč mi nejde používat ty blesky?
<b> musíš použít sílu
<a> dyť už mám skoro ruku upuchlou jak mačkám tu myš

Komentář: Při hraní Jedi Knight: Jediny Academy

<a> to bys nevěřil co se mi povedlo v noci u mladé
<a> něčim sem jí naštval, byla taková smutná, tak sem se jí snažil rozesmát, říkal sem blbosti, lochtal jí a takové ty věci... samozřejmně už sme byly v posteli
<a> najednou se na mě otočila, čapla mě za boky, zaryla do mě nehty a já vyjekl... bohužel ne jen pusou, ale i spodkem... kámo to byl takovej průvan s ještě větším zvukovým efektem, že sem dostal záchvat smíchu
<a> a co mě zabilo, byl komentář mladé: už na to serem ne?

<a> Takže když zjistím jeho IP tak už ho můžu vystopovat?
<b> Tak nějak.
<b> Pokud nepoužívá proxy, tak se ti občas povede podle ISP přibližně říct, kde bydlí.
<b> Přitom důležitý slova jsou pokud, občas a přibližně.

<a> Poznali jsme v hospode super pruvodkyni, ktera umela senzacne vypravet a jeste lepe vypadala... Tak jsme se sni dali po 5 pivech do řeči a celou dobu po nas koukala. No, tak jsme začli tim co studuje že umí tak hezky anglicky a ona že nedodělala zemědělku a byla rok v americe a že chce do studovat... pak se zeptala co studuju já a já řek pravdu. Kybernetiku a umělou inteligenci... A byla hned pryč. Musim se naučit lhát :))

<a> ‎diky... práve sme došli... sranda jak hrom... kolegovi priniesli restovanú pečienku po trištvrte hodine a studené hranolky... a že za chvíľu to bude... tak šplechol čašníčke, že chvíľu trvá orgazmus... že keby trval orgazmus trištvrte hodiny, tak by polka žien bola mrtvá...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.