Hlášky hodnocené záporně uživatelem „wegas“

17:42:05 <a> Tě zabiju ty zmrde!
17:42:30 <b> Co? Co jsem udělal? ... Lucka ti to už řekla ? :(
17:42:31 <a> Jej promin jsem zapoměl na smajlíky to byla prdel :-D
17:42:37 <a> Co mi měla říct?!

Komentář: Pěkně se borec prokecl

<ona> kdyby mě děda viděl kolik snim tak mě žene běhat kolem baráku
<on> a kdyby te videl nahou tak se neudrzi
<ona> jo smíchy
<on> noo to jsem nemyslel
<ona> ale hodilo se to tam
<on> nee nehodilo

<On> Jakej si dneska měla den ??
<Ona> No jako dneska uplně dobrý... a Co ty ?
<On> No ja jsem měl dneska Sobotu.

Komentář: Každej ma jinej den ..

<a> zrovna balím
<a> takže mám nervy z toho aby se mi tam vešli ty nejdůležitější věci
<b> ve vlaku?ty si šílená
<b> potřeby na kreslení je tak 5% batohu
<a> 5?to je moc
<b> největší poklad tam teprv přidám
<b> voda
<a> nechybí ti písmenko?
<b> jo

Komentář: školní akce.... :D

<TomasJun> jak si nekdo muze dat nick podle fotbalisty?
<Walcott> to nevim

<Drsňačka> já jsem z daleka :-)
<Drsoň> zdaleka zaostalá :-D
<Drsňačka> narážíš na něco?
<Drsňačka> :D
<Drsňačka> dem ven?
<Drsoň> jo
<Drsňačka> ti ukážu jak jsem zaostalá budeš koukat :P
<Drsoň> už seš venku?
<Drsňačka> jo ..ale nevidim tě
<Drsoň> já tebe taky ne... asi chyba v matrixu
<Drsoň> zkusíme to znova naloadovat
<Drsňačka> už?
<Drsňačka> seš asi v jiné dimenzi ne?
<Drsoň> máš kompatibilní realitu?
<Drsňačka> hej počkej chybí mi tu plug in
<Drsňačka> potvrzeno
<Drsňačka> výškové rozlišení vyladěno
<Drsňačka> jede?
<Drsoň> tady nic nejede... u nás byl vždycky provoz kolem dvou aut denně

<Clorky> jdu na wecko
<Clorky> nejdeš se mnou
<Clorky> ?
<Dendoo> lol
<Dendoo> fuj ty prasa
<Clorky> OMG! já myslel Warcraft 3 ty vole

Komentář: Nepochopil...

<a> Čau, prosím ťa vytlačil by si mi tie skriptá?
<B> Sry nemôžem, minul sa mi laser

Komentář: ach...

<a> Jsem si říkal, že to Kopete co tu mám na Linuxu na Instant Messaging je pěkně blbý. Jednou za čas mě totiž kopne. Teď mi ale došlo, že je to asi jeho implicitní funkce, aby dostál svému jménu.

Komentář: KopeTě

<a> jdem ven?
<b> nemůžu, vařím oběd
<a> jeeej
<b> hej vaříš ty vůbec někdy? :D :D
<a> náhodou loni jsem vařila celé léto :P :D
<b> tak to jsou u vás asi všichni pod 50 kilo, co? :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.