Hlášky hodnocené záporně uživatelem „wegas“

<Fíša> ty vole, dvě hodiny stahuju 2GB Inception a pak je tam porno
<Jiras> víc by nasralo kdyby to bylo naopak

Komentář: Každý má jiné hodnoty :D

<a> Hele co je lepší film Drž hubu! nebo Nekecej a padluj?
<b> Nevím řekl bych že to Drž hubu a padluj.:)

<a> Doprčic :D mi to zase nevyšlo
<b> Tak potřetí by to už mohlo :-D
<a> Tohle bylo potřetí
<b> Tak počtvrtý :-P
<a> Zkusim to udělat trochu jinak :D

Komentář: Potom by to mohlo vyjít i jinak a třeba správně ;)

<on> nasel sem v posteli bilej prstynek a sedivou nausnici... je neco z toho tvoje?
<ona> Ne..
<on> ok du se zeptat jinde

Komentář: fajn ex

<on> Kruci někde mi tu v posteli spadl špendlík a nerad bych byl ráno bez oka
<ona> Proč proboha zrovna špendlík ??
<on> nevim.. rád večer něco píchám :D

Komentář: Když se povede :)

<a> ale uz me to sere.. to je tak stereotypni, ale stejne musim honit

Komentář: A to má babu...

<on> Jdu si změnit písmo
<ona> ... hele zlato.. .. nech mě alespoŇ převlíknout..
<on> se třeba poser Tě tu u zkoušení písma nepotřebuju
<ona> já ti to připomenu jo?
<on> kdy?
<ona> až zase budeš otravovat...
<on> co?
<ona> no promiň.. ale Ty píšeš totální kraviny..
<on> já?
<ona> Kdo jinej
<on> se koukni co píšeš ty?
<ona> já táák.. ..ale napodobování mého jazyka Ti nejde..
<on> jakýho jazyka?
<ona> no snažíš se mě pochopit a tak píšeš podle mě podobně jako já.. .. nebo já nevim, jak si to mám vysvětlit..

Komentář: :-)

<Zákaznice> To mě chcete říct, že mě nepůjde Růžová Zahrada? To si děláte legraci. Já Vás odstřelím.
<Operátor> To jistě můžete, ale obávám se, že to nepomůže. Doporučím raději vyčkat na programu ČT1

Komentář: Zákaznická podpora

<a> Ahojky :) ty jeste nespinkas?
<b> Pokud si děláte srandu, napište jedničku. (1)
<b> Pokud to myslíte vážně, napište dvojku. (2)
<b> Pokud nevíte, zmáčkněte ESCape. (ESC [Najdete v levém horním rohu])
<a> 2
<b> Pokud si děláte srandu, napište jedničku. (1)
<b> Pokud nevíte, zmáčkněte ESCape. (ESC [Najdete v levém horním rohu])
<a> co to je za blbost?
<b> Pokud si děláte srandu, napište jedničku. (1)
<b> Pokud to myslíte vážně, napište dvojku. (2)
<b> Pokud nevíte, zmáčkněte ESCape. (ESC [Najdete v levém horním rohu])
<a> :(
<b> Pokud si děláte srandu, napište jedničku. (1)
<b> Pokud to myslíte vážně, napište dvojku. (2)
<b> Pokud nevíte, zmáčkněte ESCape. (ESC [Najdete v levém horním rohu])
<a> 2
<b> Pokud si děláte srandu, napište jedničku. (1)
<b> Pokud nevíte, zmáčkněte ESCape. (ESC [Najdete v levém horním rohu])
<a> :( to nei sranda
<b> Pokud si děláte srandu, napište jedničku. (1)
<b> Pokud to myslíte vážně, napište dvojku. (2)
<b> Pokud nevíte, zmáčkněte ESCape. (ESC [Najdete v levém horním rohu])
<a> 5
<b> Litujeme ale příkaz neexistuje.
<a> to je smula..
<b> Pokud si děláte srandu, napište jedničku. (1)
<b> Pokud to myslíte vážně, napište dvojku. (2)
<b> Pokud nevíte, zmáčkněte ESCape. (ESC [Najdete v levém horním rohu])
<a> 3..
<b> Litujeme ale příkaz neexistuje
<a> 1
<b> Pokud nevíte, zmáčkněte ESCape. (ESC [Najdete v levém horním rohu])
<a> 1
<b> Pokud nevíte, zmáčkněte ESCape. (ESC [Najdete v levém horním rohu])
<a> Domčo...
<b> Pokud si děláte srandu, napište jedničku. (1)
<b> Pokud to myslíte vážně, napište dvojku. (2)
<b> Pokud nevíte, zmáčkněte ESCape. (ESC [Najdete v levém horním rohu])
<a> :'( štveš mě tím
<b> Pokud si děláte srandu, napište jedničku. (1)
<b> Pokud to myslíte vážně, napište dvojku. (2)
<b> Pokud nevíte, zmáčkněte ESCape. (ESC [Najdete v levém horním rohu])
<a> ignor
<b> Příkaz proveden.
-!- <a> has left #fb_chat [add to ignor list]
-!- <a> has joined #Email
<a> Néé Domcoo proc? :'(
<b> Pokud si děláte srandu, napište jedničku. (1)
<b> Pokud to myslíte vážně, napište dvojku. (2)
<b> Pokud nevíte, zmáčkněte ESCape. (ESC [Najdete v levém horním rohu])

Komentář: Není nutné vysvětlovat :) Jinak <a> je nějaká naivní holčička co mi psala furt dokola..

<l> hele víš jak usušit dřevo???
<m> nevim...
<l> podpal ho...:D:D:D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.