Hlášky hodnocené záporně uživatelem „medo24“

« 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »

<a> Prečo stojíš?
<b> Aaa, brácho sedí, tak ja stojím...

Komentář: má brata vo väzení :D

<Pif paf> Kluci to mají lepší.Jako v čem?Nemáte menstruaci!Ale musíme vás trpět, když ji máte vy....
<Eliotka> už sem na 17 stránce takže mi to nekopči všechno přečtený
<Pif paf> jaj já ted čtu to s tim cs
<Eliotka> to znamená že mi to nemusíš psát ani ve zkratkách
<Pif paf> drž hubu :D

<a> dneska jsem jel 20km Francouzkým vozem. Lépe řečeno Francouzkou mrdkou. Tam je blbě úplně všechno - je až neuvěřitelné, co dokáže zasranej Frantík zkurvit na jednom autě. Co dělají všichni výrobci aut vlevo, tak Francouz udělá uprostřed, protože vpravo by to někdo hledal... Divím se, že to nemělo zpátečku místo trojky...

<a> zdar na jakej jdeš hrat server?
<b> H......D
<a> zname tam mam bana nasral jsem admina
<b> ja dostal 8 acc banu na czf
<a> ja na h.....d dostal 3x perma ip
<b> fakt perma?

Komentář: jo perma

<Jakub> aha potřebuju to nějak přeinstalovat
<Ja> sežeň wokna a já ti to přeinstaluju
<Jakub> wokna ?? :O:O
<Ja> co se ti jako nezdá :O?
<Jakub> co je to :D?
<Ja> jžš windowsy :D:D

Komentář: ja už myslel že tam chce linux..

23:48 <a> Do kolika tu dnes jsi?
23:48 <b> Ještě 12 minut dneska
23:48 <a> Jenom?

<Jitty> Slyšte, slyšte lidé milí. počkejte tu jenom chvíli.Řeknu vám teď novinu, co projde celou dědinu.Novina je taková, že panenka maková,s Emanuelem na palouku, rozdávají si to...brouku =DD
<Dave> Nejseš ty Rytmus??
<Jitty> To fakt nejsem hele =DD
<Dave> Nekcej ty DĚDINO :D

<a> jdem zítra do kostela na půlnočko??
<b> a ty si jako myslíš že mě tam pustěj...takovýho ďábla

<ona> Tak já neřekla, že se s tebou dá mluvit jen když ti stojí, ale že když ti zrovna stál, tak se s tebou dalo bavit :D
<ona> To byla krásná konverzace! :P :D

Komentář: Tohle je asi bez komentáře... :D

<a> čau,kolik ti je?
<b> 15
<a> jsem se tě neptal na IQ ...

« 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 9 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 32 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 38 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.