Hlášky hodnocené záporně uživatelem „tocra“

<a> ave
<a> potřebuju radu...
<b> postinor

<ona> mám chuť na něco dobrýho :-(
<on> sex?
<ona> :D něco dobrýho k jídlu...
<on> jo takhle...
<on> sex?

<a> tye ted ke mne prisla babicka
<a> ona je trosku divna a povida si s televizi, a pry ze ji chteji zabit
<a> a ja jako proc a ona ze pry televize ji rekla "dnes zemřeš" a babička na ní cože? a televize "už za chvíly"

Komentář: vrazedne upoutavky...

<BanGoSh> Uděláme večírek?
<Joga John> marek je na fotbale
<Joga John> a u nás asi nic nebude
<Joga John> jsem doma a důchodci jsou z vašich pařev už pěkně nasraní

Komentář: Rozhovor s kamarádovou maminkou...

<Showpeak> hele můžu tě požádat o spolupráci s takovim experimentem?
<15kiko> záleží na tom, co po mě budeš chtít :-D
<Showpeak> :-)
<Showpeak> tak dělej přesně to co ti napíšu ok?
<15kiko> no :-D
<Showpeak> 1) Chytni si do pravý ruky svůj spodní ret
<Showpeak> máš?
<15kiko> twe já nebudu dělat každou hovadinu, co mi řekneš :-D :-D :-D :-D
<Showpeak> pls
<15kiko> kuli čemu to ceš?
<Showpeak> uvidíš
<15kiko> hm...
<Showpeak> máš?
<15kiko> j
<Showpeak> 2) Přetáhni si ho přes hlavu a polkni!
<15kiko> ty seš bebil

<ona> skoda ze tu nesedis ted vedle me :-*...
<on> proc :-D?
<ona> mam chut te prastit :-P

<a> Poznali jsme v hospode super pruvodkyni, ktera umela senzacne vypravet a jeste lepe vypadala... Tak jsme se sni dali po 5 pivech do řeči a celou dobu po nas koukala. No, tak jsme začli tim co studuje že umí tak hezky anglicky a ona že nedodělala zemědělku a byla rok v americe a že chce do studovat... pak se zeptala co studuju já a já řek pravdu. Kybernetiku a umělou inteligenci... A byla hned pryč. Musim se naučit lhát :))

<RB.Boy> Nemáte někdo Cheat, kterej mi odemkne všechny auta, lokace, zbaví mě policajtů, taky mě udělá neviditelným, dohraje za mě celou hru, udělá ze mě Supermana, uvaří mi svíčkovou? P.S. nemáte někdo Cheat, po jehož aktivaci se mi před barákem zhmotní Murciélago v bílé barvě? :-D :-D
<Kranag_Kranag> zkus lisohlavky ;-)

Komentář: aneb diskuse o NFS

<Murúg> heh už mi z toho wowka začíná solidně hrabat :) tuhle se mi zdálo, že mě honili cikáni a nad hlavama jim svítily jména a gilda...

Komentář: For Horde!

<a> ta holka mi zamotala hlavu
<b> az tak? :-D to jde?
<a> vtipny jako vzdycky
<b> :-D no co je... rekni, kdy ti naposledy naka zamotala hlavu?
<a> mno...
<a> nikdy? :-D
<b> no vidis :-D ona musi byt nejaky mag nebo neco... bacha na ni... ta ovlada nejake nadprirozene sily :-D
<a> ne, ma jenom uplne uzasne kozy

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.