Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Scartty“

<MikZ> do pice..co je C:$MFT ?
<Liskni_si> motofokotemp

Komentář: #czf@czfree.net

<jux2> gentooo?
<jux2> ne to ne
<jux2> ale priznavam se
<jux2> dneska sem studoval podrobny instalacni manual k freebsd
<jux2> hned sem si sel umyt ruce;D

<spity> Plnt: dej mi klice od baraku a ja v tobe vyvolam nevyslovitelnou hruzu :)
<D-Evil[ntb]> prijdes nevoholenej ? :)

Komentář: czfree.net

<griffin^> vale22: b our guest
<griffin^> i'm sure you know guest account has no rights

Komentář: #programatori@IRCNet

-!- vice changed the topic of #linux.cz to: Koho budes volit? Komunisty! No to je jasny ale jakou stranu?

Komentář: #linux.cz@IRCnet

<pipop> ja bych toho kokota jacksona zavrel az znova zcerna

<EFN~XXX> tywe... ted me to doslo... ja jsem perfektni 3d grafik...
<EFN~XXX> ja udelam prakticky cokoliv v pohledu slepeho cloveka :))

Komentář: Nojo..povzbuzujici veta pro zacinajici 3D Grafiky :]

<vice> Ceska vlada dnes oznamila, ze meni statni znak ze lva na kondom, nebot takovy symbol mnohem presneji vyjadruje politiku vlady. Kondom se stejne jako inflace dokaze rozpinat, brzdi produkci, nici dalsi generace, chrani curaky a dava cloveku pocit bezpeci, zatimco je jeban

Komentář: #linux.cz@IRCnet

-!- W1dowM4k3 has joined #symbianforum
<W1dowM4k3> hmmm
<W1dowM4k3> hublaaaa
<mrkev_cz> widowmaker widowmaker.....tohle uz sem nekde videl tenhle nick
<mrkev_cz> nehrajes nahodou UT 2004 :D
<W1dowM4k3> hmm, nie...
<W1dowM4k3> co je to?
<mrkev_cz> aha tak nic
<mrkev_cz> lol
<Zen[CZ]> hh
<Zen[CZ]> :)
<mrkev_cz> Unreal Tournament 2004
<W1dowM4k3> a to je co?
<mrkev_cz> hra
<mrkev_cz> neres to
<mrkev_cz> fps
<W1dowM4k3> co je fps?
<mrkev_cz> momentik
<mrkev_cz> zene
<mrkev_cz> mas este nastavenej ten krYpt-kod ?
<mrkev_cz> First Person Shooter
<mrkev_cz> =fps
<W1dowM4k3> ja neviem po anglicky...
<mrkev_cz> proste strilecka z vlastniho pohledu
<W1dowM4k3> po madarsky a po polsky viem..
<W1dowM4k3> z vlastniho pohledu?
<mrkev_cz> jo
<W1dowM4k3> pohled to je pohladnica, nie?
<mrkev_cz> ne
<W1dowM4k3> tak potom nechapem....
<mrkev_cz> hele kolik ti je? :D
<mrkev_cz> proste ze ses ten hrac a vidis tu hru vlastnima ocima
<W1dowM4k3> to je nieco ako dum?
<mrkev_cz> no neco na ten zpusob

Komentář: #symbianforum@EFnet - nahodna neznama neznala navsteva :)

<Jerry> veril bys, ze sem byl schopnej tohle poslat Hance:
de oto ze sem rad ze si rada ze te mam rad, ale uz nejsem rad ze nevim jestli ty ses popuze rada ze te mam rad nebo jestli i ty mas rada me, a pokud bych byl nahodou takovej stastlivec ze bys nebyla jen rada ze te mam rad a le mela bys me tez rada tak nejsem zase rad ze nevim co vsechno bych si mohl k tobe dovolit abych si byl jistej ze stale me budes mit rada a stale tez budes rada ze te mam rad...
<ne>: mno
<neO> jsi moc
<Jerry> co sem moc?
<neO> proste moc.. des na lamera, sorry

Komentář: laska po icq...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.