Hlášky hodnocené záporně uživatelem „wegas“
23:30 <a> nemal by si ist spat? kedze na rozdiel odomna ides do skoly :D
23:30 <b> kebyze som sa chystal na osmu na prednasku, tak by som uz mal spat :D
23:30 <b> ale kurva, prave som si uvedomil ze tam musim ist
23:30 <b> shit
23:31 <b> musim odovzdat o osmej ulohu
23:31 <a> nemas za co :D
<a> já si třeba do dopisu ježíškovi napsala, že chci Dějiny močení
<b> coze????
<a> *mučení:D
<a> Zdar konečně mám počítač a rovnou i internet!
<b> Čau,super vítej v 21. století,jakej máš compl?
<a> Bílej nebo jak to myslíš?
<a> nevíš nějakej dobrej film kromě toho tvího oblibenýho žanru ?
<b> co je jako podle tebe muj oblibeny zanr ?xD
<a> no-comment
<b> jako vuubec xD péčko uz nevedu
<b> po 10-ti GB stahnutych jsem prestal
<b> moc virů
<a> ja myslel jako telenovely ale neřeš
Komentář: joo hold prokec
<a> hey ale nejlepši bylo
<a> jak sem po těch 5pivech v tenečních tancoval místo valčiku polku
<b> jn ale já taky :D
<b> Prej já ...no tvl to je divný ne a všichni valčík a já kurvaaa trpas
<a> fakt ? tak to už si nepřipadám tak blbě
<a> jenze ja si to ani neuvedomil
<a> me pak bylo divny ze by dal 2 polky za sebou
<a> a taky me pripadalo ze ta 1 polka byla pomalejši :D
Komentář: tanečníci :D
<A> jak se menuje ten vojenski film jak je tam otstrelovat nepžatele pred branamy
<B> že by nepřítel před branami?!?! a nauč se psát
Komentář: Demence
<a> Omg co robis, ja ta snad zastrelim
<b> Hh, uz budem počúvať :P
<a> Okey tak dorobiš to čo treba?
<b> Rad by som ale uz nemam navrh toho webu :)
<b> Nie PROSIM NESTRIELAJ :D
<vasky> omg :D a tak ked zapojis mozog, dokazes vytiahnut z pamate nejaku info ohladom AJ?
<P3T3R> xDDD hej, viem kto nas uci, v akej ucebni a ze how do you how how :DDD
Komentář: pýtal som sa, čo bolo na poslednej hodine anglického jazyka :D
<a> Nazdar, nevieš povedať prosím ťa koľko je meter kubický metrov štvorcových?
<honza> Zdar nevíš co je s pepou? že už měsíc nebyl na FB tak se bojím jestli neumřel.
<petr> co, ty to nevíš
<honza> Co nevim on fakt umřel?
<petr> né, oženil se! =D
Komentář: když není kamarád dlouho na facebooku tak to může znamenat jen jedno