Hlášky hodnocené záporně uživatelem „wegas“

<a> tyvole to snad neni možný ani :-/
<b> co
<a> no tyvole jedu v metru a víš jak mam ten mobil s tim reprákem co je hlasitej jak kráva?
<b> no
<a> tak mám v mobilu tu písničku Globální Oteplování, či jak se to jmenuje.. to s tim refrénem Já jsem gay.. jsem gay.. atp?
<a> no tak sem mi to zrovna pustí do sluchátek, ta vytáhnu telefon a tyčku na display.. že to přepnu
<a> a nějak sem s tim cuknul, jack se vytrhnul, přes celé metro začne zrovna řvát ten refrén Já jsem gay.. a jak sem chtěl ten jack tam hodil zpátky tak mi upadne tyčka na zem, tak si klenu, hledám ji a sem měl jen mikynu a kalhoty bez pásku
<a> no tak a jak sem si rychle klekal, tak mi vylezla celá prdel, pač mi kalhoty stáhly i trenky a ještě do toho ta písnička
<a> ...jsem teplééééééj, buď tay Gay...

<Wolf> Achjo, že já jsem na tu přednášku dneska chodil...
<Wolf> Fakt nepotřebuju vědět, jak feně vytírat pochvu...
<p> fena má pochvu?
<p> já myslela že mají kloaku nebo tak něco
<Wolf> =-O­
<p> cooo
<p> my to neberem
<p> se učíme jen genetiku­
<Wolf> =-O =-O =-O­
<p> :-/­
<Wolf> Víš jak je těžký ovládat se na přednášce a nezačít se kvůli tobě strašně smát?! :D :D :D­
<p> víš co?­
<p> jdi vytřít pochvu náké feně!­
<Wolf> A ty se jdi podívat na kloaku nějaké z vašich koček! :PPPP­
<p> :-D
<p> kočky ju mají!

<@IcE-M_work> pokud neni schopnej zajet si na benzinku a poslat to pres wifi
<@IcE-M_work> nema zajem zrejme
<&Cagaj> a myslis ze tady na benzinkach je wifi :D tohle neni brno voe tady :D
<Zanetak> :D
<@Tvoje_mama> Ani my nemame v Praze na benzinach Wifi :D
<@Tvoje_mama> vole
<@Tvoje_mama> :D
<@ist^> ale OC jo :D
<Zanetak> jo, my treba v krmeline nemame ani benzinku!! :D
<ist^> vidlak se ozval
<Tvoje_mama> :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Komentář: Zanetak, náš lamer.

<ona> jo, ale nebudu s tebou chodit pokud se spolu nevyspime...
<on> tak v čem je problém?:)
<ona> ze se s tebou nikdy nevyspim..

<a> Mají akci na stoly.
<a> Jo a na židle taky.
<b> njn ale nechapu proč mi to řikaš:-)
<a> Proč by ne?
<b> nvm asi protože že jsme nepřátelé
<a> Aha dobře.

Komentář: Je to povídání na facebooku o jedné hře.

<a> kluky štve, že jim holky tu lásku nedávaj najevo stejně tak moc, jako jí dávaj najevo oni, jenže jim láska prochází penisem, holkám ne, a v tom je ten rozdíl....
<b> dej jí facku...
<a> k tomu mám jen jeden komentář: už bych zasunul... hovno facku.... dostane PPPO
<b> pppp

Komentář: PPPO-pleskání penisem po obličeji...zbytek už snad pochopíte :)

<a> Na Windows ME mi nešahejte. Bylo to vysvobození z 98SE kde se mi třískaly periférie kuli IRQ. Ve WinME mi najednou všechna začalo chodit, správa IRQ byla perfektně dotažená, a systém byl naprosto vpohodě (na svou dobu a na to že to byly wokna). Rozhodně to nebyl šláp vedle! Jen příjemná tečka za "DOS-based" woknama.
<b> Obvykle tusim stacilo zmenit poradi karet v pocitaci. Ale to Vam ted asi nepomuze.

<A> mam dva ody :D
<B> hody
<A> ano :D
<A> sem zapomněli dát h :D

<a> hnoj, poraď ještě neco, co bych mohl říc zítra v tom měření?
<b> měření vlhkosti by mohlo být zajímavé
<a> No to musíte mít slečnu a nějáký podnět. Po dostatečné době slečny se stimulantem zaveďte měřič vlhkosti a vyjměte jej. Postup opakujte, aby bylo měření přesné.

<a> Jsi zlá! :D
<b> Nejsem :P
<a> Jsi!
<b> Ok, jsem...přemluvilas mě

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.