Hlášky hodnocené záporně uživatelem „someone_else“

<a> Cau,co tvoris?
<b> umírám hlady
<a> Tak si neco uvar,ne?
<b> ale já jsem strašně línej..
<a> Naproti mas pizzerii,ne?
<b> no vidíš,objednám si pizzu

Komentář: 15 metrů = strašná dálka

* mamka se připojil k Hlavní místnost
<mamka> dobrý večer, <a> spát:_)
<a> Tak by mě zajímalo, čí je to mamka.
<a> Aha, už vím.

<a> Referujem o vojenskom konflikte, ktorý nastal dnes v oblasti s vojenským označením T9, známej tiež ako učebňa lineárnej algebry. Nepriateľ začal frontálny útok o 14:00 stredoeurópskeho času. Prvý nápor nepriateľskej línie predstavovala špeciálna jednotka, známa ako množina vektorov, ktorú som porazil v priebehu desiatich minút pomocou zistenia ich vzájomnej lineárnej nezávislosti, ako v Q4, tak v Z5. Druhý útok ma neprekvapil, aj keď zaútočili dva synchronizované ťažké jednotky známe ako "báza podpriestoru U" a "báza podpriestou V". Na tento útok už nestačil protiútok zistenia lineárnej nezávislosti, tak som použil špeciálnu zbraň s krycím názvom "zistenie dimenzie podpriestorov a ich prieniku". Po rozdrvení druhej vlny útoku sa dala do pohybu slabšia mechanizovaná jednotka dvoch množín, ktoré som však prakticky ihneď porazil ich zlúčením do spoločnej matice, a zistením jej dimenzie. Avšak po odrazení tohto útoku začala frontálny útok mechanizovaná jednotka neznámych parametrov, z čoho predpokladám, že sa jedná o novo vyvinutú zbraň, na preskúmanie ktorej budem potrebovať tvoju pomoc. Navyše, v odrazení tretej vlny útoku predpokladám malé straty na našej strane, takže je nepravdepodobné, aby celková bilancia vojenskej operácie bola vyhodnotená v náš prospech. Koniec hlásenia, čakám na ďalšie pokyny.

<a> no, ja som bol na plavárni a hádaj koho som stretol
<b> Hmm, žeby <c> ? :D alebo ja fakt neviem
<a> bingo! :) dosť dobre pláva
<b> kto ej bingo?
<a> nevieš čo je bingo? omfg...
<b> neviem :D:D
<a> tak inak, sry som zabudol že si z obchodnej... Áno, osoba, ktorú som stretol na plavárni, bola <c> z II.A triedy, teda tvoje tvrdenie, že som ju stretol, bolo správne.
<b> no tak ja som si len tipla.
<b> jáááj jako bingo už chápem
<b> tak toto je trapas
<a> trošku

Komentář: Facebooková konverzácia, B je nonstop prepracovaná študentka obchodnej akadémie

<on> Shepherds Pie je dobrý.
<ona> Co to je?
<on> http://www.justfuckinggoogleit.com/
<ona> Nefunguje!
* o 4 minuty později
<ona> Nejde, to zkusím najít někde jinde.

<a> Hele, mám tady křížovku: Středověká pevnost na čtyři, druhé je r, neví někdo?
<b> Přece Tvrz, ne?

<a> to stene me kouslo kam nemelo
<b> kam?!
<a> jsme si hrali, ja sedel na posteli, on proti me, a chtel me kousat zas do ruk, tak uhybam, nacoz me chtel kousnout do noh, tak ty roztahnu jako uhybny manevr a s usmevem, ze jsem na nej vyzral se smeju..v tom znenadani kousl....ja rval
<b> au
<a> ale nastesti funkcni :D:D
<a> doufam :d
<b> :DD to nejak zkus

Komentář: rada nad zlato

<Eliii.. ^^> - omlouváme se, ale uživatel je na vás naštvaný za vaši drzost... zprávu už NEOPAKUJTE A UŽ MU NIKDY NEPIŠTE!!!! UŽIVATELE " Eliiii.. ^^ " NEZAJÍMÁTE!!!!!!!!!!!
<Filii> xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
<Eliii.. ^^> - zprávu se nepodařilo odeslat. Litujeme
<Filii> Tohle je proti spamová ochrana. Pokud nejste spam, napište do konverzace: "NO SPAM". Děkujeme za využití našich služeb, těšíme se na další spolupráci a přejeme příjemný večer.
<Eliii.. ^^> - zprávu se nepodařilo odeslat. Litujeme
<Filii> Tohle je proti spamová ochrana. Pokud nejste spam, napište do konverzace: "NO SPAM". Děkujeme za využití našich služeb, těšíme se na další spolupráci a přejeme příjemný večer.
<Eliii.. ^^> - zprávu se nepodařilo odeslat. Litujeme
<Filii> Tohle je proti spamová ochrana. Pokud nejste spam, napište do konverzace: "NO SPAM". Děkujeme za využití našich služeb, těšíme se na další spolupráci a přejeme příjemný večer.
<Eliii.. ^^> - zprávu se nepodařilo odeslat. Litujeme
<Filii> Tohle je proti spamová ochrana. Pokud nejste spam, napište do konverzace: "NO SPAM". Děkujeme za využití našich služeb, těšíme se na další spolupráci a přejeme příjemný večer.
<Eliii.. ^^> - zprávu se nepodařilo odeslat. Litujeme
<Filii> Jelikož jste tak neučinil/a, bude Váš kontakt přesunut na list Blokovaných uživatelů. Pro opětovný přesun do listu Přátel ODPROSTE majitele účtu "MILUJU ELÍ". Děkujeme za využití našich služeb, těšíme se na další spolupráci a přejeme příjemný večer.
<Eliii.. ^^> - zprávu se nepodařilo odeslat. Litujeme. Vaše zpráva bude odeslána po omluvě úžasného užiatele Eliii.. ^^ a po dohodě, že tomuto uživateli později namasírujete záda a *******CENZURA******* a pak .... :D pak mu nachystáte vydatné jídlo a budete se s tímhle uživatelem dívat na film. Děkujeme za pochopení. Skype.
<Filii> Tato zpráva se uživateli " Filii " velmi zamlouvá, a těší se na další spolupráci s uživatelkou " Eliii.. ^^ " . Děkujeme za využití našich služeb, těšíme se na další spolupráci a přejeme příjemný večer.

<a> Včera jsem si na tebe vzpomněl :-)
<b> Fakt?? :-):-*
<a> Jo, jedl jsem špenát..

<a> neni po tobe :D si jina :D
<b> ...kdyz sem byla mala (4) byla sem kuna
<b> *kunda

Komentář: Není kuna jako kunda...

Kategorie


Přihlášení


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2035 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2340 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2691 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2896 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3111 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

tms
před 10 hodinami

K hlášce #17247

Re: A je nebo není? :)

tms
před 10 hodinami

K hlášce #17247

Re: A je nebo není? :)

ignotus
před 5 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 17 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 20 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.