Hlášky hodnocené záporně uživatelem „wegas“

<on> no a kolik ti vlastně je ? No je mi 20 ...Fakt ? já tě tipoval tak na 26 :D kurva vypadam tak staře ?
<Kamčísek POtěr> příště mu ukaž obličej a né prdel, pak ti budou typovat méně :P :O
<on> hm no mohl bych to zkusit..
<Kamčísek POtěr> no vidíš, pak to hlavně napiš na FB! :P
<on> jasně ... byla by to škoda kdyby to tu pak někdo nevěděl !
<Kamčísek POtěr> přesně tak..

Komentář: rozmluva s bráškou :P...

<Marco82> ahoj, je tady nejaka zena ktera uz odvapnovala pracku a poradila mi jak se to dela.Spis davkovani

<Kamčísek POtěr> zajímavá úvaha: sedim v práci, koukám na plastový sněhuláky v HM studiu hračky, jak na ně padá sníh z polystyrenu, mě tak napadá, to jim nevadí že na ně padají vnitřosti a kusy těl sněhuláka....pro ty nechápavý - sníh je sníh a ze sněhu je sněhulák....hm, jdu zase něco dělat, byla taková slabá chvilka...
<Martin> hooši :D tomu říkám nuda :D
<Štěpánka> Kamče hrabe...:D jo jinak ty sněhuláci... je na nich napsaný "let it snow", že jo? :D Máme v KH to samý ;P
<Kamčísek Potěr> to netušim, zas tak dobře je neznám..

Komentář: když se někdo v práci nudí...

<Xejvr> Tak jak si včera dopadnul? :D
<Márty> No, to že jsem chtěl spát s pisoárem si ještě pamatuju :D Ale to ještě není to nejhorší.. probudím se a vedle mě na posteli leží mrtvej bažant.. :D

Komentář: tombola :D

<IT> Ahoj holky, za chvíli jedu pro ty nový počítače, takže se odpoledne stavím a vyměním vám je.
<Prodejna> Tak to se těšíme:-). A dostaneme k tomu už ty placatý obrazovky, nebo budeme mít pořád ty starý s tím motorem vzadu?

<Jana> Skvele!.. to zni dobre.. to se mi libi! Jdeme do toho?.. Muzeme tedy prejit rovnou k navrhu reseni?? :-@!!! Ja se zabiju.
<Matej> Telefonica O2? :)))
<Majkl> jedine Chuck Norris napocital dvakrat do nekonecna (po treti uz se na t-mobile linku dovolat nepokousel...)

Komentář: ze by stejne zkusenosti?

<a> Ahoj, dáš mi teda tvůj FCB ?
<b> jasně tady je **********+
<a> hmm, takže tvůj email je : "jménopříjmení1993"@seznam.cz
<a> to znamená že je ti 14náct ?
<b> jj jasně že jo ... =)) <3
<a> ... has gone offile

Komentář: už sem tam nelezl zpátky ... =D =D

<on> Takže mi chceš říct že mě podvádí?
<ona> Jo.
<on> A máš nějakej důkaz?
<ona> Jo, je blbej.
<on> Ale to že je blbej jen říkáš to není důkaz ;), důkaz je když mi např něco okopíruješ co mu psala nebo že ho má ve vztahu...máš něco co mu psala?
<ona> Jo, psala mu ,,milunkám tě,,
<on> To zase jen říkáš, okopíruj mi to ;)
<ona> Nemám kopírku.

<Nurofen> to budúce dva dni budem pocúvat hlavne v dialógu môjho vedomia a svedomia "Som úplne na sracky" :vedomie: "Už nepi ty kokot" :svedomie:" "O.k dopijem, zaplatím a dám další!" :vedomie: ..."do pici" :svedomie:

<a> já se tak nudím, není tu někdo kdo by pokecal ? .. :)
<b> to by teda nebyl... :D :D
<c> heh to né... :D
<d> ale Adámku, o čem by sis chtěl povídat takhle pozdě v noci :-*
<b> Joo tak ta ho tam chce !! ;) :D :D :D

Komentář: .. když se jedna najde.. ;)))

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.