Hlášky hodnocené záporně uživatelem „wegas“

<a> Tak mě (letos už po deváté) zase stavěli policajti. :D
<b> Tak kolik jsi platil? :D
<a> Nic. Ale zážitek jak dva cypy.
<a> Prý pane řidiči, silniční kontrola a tak dále jak to bývá.
<a> Tak dám papíry a policajt: Vás si pamatuju. Vás už jsem zastavoval.
<a> Podíval se do auta, v něm bedny, bubny, kytara, hlavy. Prostě jsem tahal věci ze zkušebny na ten koncert.
<b> Tak tě hned zabásli za vykradení hudebnin, co? :D
<a> To ne. Ale on na mě hned: Vy jste muzikant? A co hrajte.
<a> Tak mu pokorně řeknu že jsem a že hrajeme death metal.
<a> A on na mě: Fakt? To mám rád. Death a black, to je moje. Všechno v pořádku. naschle.
<b> to si děláš py*ču, ne?
<b> :D:D:D:D
<a> Ne. Taky jsem trochu nechápal no. :D

Komentář: I policajti mají mezi sebou normální lidi. :)

<a> Miluju vánoce. :-)
<b> A kdo ne? :-D
<a> Grinch
<b> xD...

<a> kam planujes ty na vejsku?
<b> Plzen,ale dalkove
<a> obor?
<b> hudebka, konkretne zpev
<a> to jako jde? to jako zpivas do telefonu?

<a> já sem neutral
<b> tak to má být ty jedno Švýcarsko !

<a> A ten buzerant kapsářskej : Vemu zvyklej z Codu jen zbran' u těla a ne náboje ,pak si toho všimnu a jdu k mrtvole - vanju ji vybral :D Tak mu jako poctu vracim brokonici do inventu ,po chvíli se vrátim a Vanju dělá co....
<b> prodava ji
<b> ?
<b> :D
<a> nn drží mi
<a> :D
<a> teda!
<a> xD
<b> xDD
<a> drží ji !:D

Komentář: Já a kámoš o STALKEROVY :D

<Kamarád> hele kdyz se pred preinstalaci windowsu odinstalujou vsechny programy je to pak rychlejsi ta preinstalace?

<a> modafen je na všechno :D
<a> nebo zkus ibalgin, ten je taky na všechno :D
<b> nebo taky černý uhlí, co?:D
<b> i když ne...to je na hovno

<a> čus :(
<b> cus
<b> whats up? :D
<a> brácha mi přeinstalovat pc a já vůbec netušim :D
<b> dobre von
<a> typuju na visty je to lepší než windows

<a> CO TU SAKRA DĚLÁ <e> ?!!!
<b> <e> ?
<a> a...kdo to vlastně je?
<c> co tu deláš ty ?
<d> kdo to je??

Komentář: aneb někdo neznámý na skypu :D

<x> Jo ... Tak s Tebou počítám ... xDDDD
<y> jasně.. úplně to chci dělat:D
<x> ok ... xDDD
<x> To budem dělat spolu ... omg ... xDDDDD
<x> Zvládnem .. xDDD
<y> promiň, ale nebudu to s tebou dělat
<x> :'-(
<x> Se bojíš? xDDD
<x> Na nás bude koukat jen celá škola .. xDDD
<x> prosím ... xDD

Komentář: To tak, když odpadne jeden člověk na vystoupení a <y> nechce se mnou dělat náhradu ... xDD

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2034 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2339 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.