Hlášky hodnocené záporně uživatelem „wegas“
<a> Tak mě (letos už po deváté) zase stavěli policajti. :D
<b> Tak kolik jsi platil? :D
<a> Nic. Ale zážitek jak dva cypy.
<a> Prý pane řidiči, silniční kontrola a tak dále jak to bývá.
<a> Tak dám papíry a policajt: Vás si pamatuju. Vás už jsem zastavoval.
<a> Podíval se do auta, v něm bedny, bubny, kytara, hlavy. Prostě jsem tahal věci ze zkušebny na ten koncert.
<b> Tak tě hned zabásli za vykradení hudebnin, co? :D
<a> To ne. Ale on na mě hned: Vy jste muzikant? A co hrajte.
<a> Tak mu pokorně řeknu že jsem a že hrajeme death metal.
<a> A on na mě: Fakt? To mám rád. Death a black, to je moje. Všechno v pořádku. naschle.
<b> to si děláš py*ču, ne?
<b> :D:D:D:D
<a> Ne. Taky jsem trochu nechápal no. :D
Komentář: I policajti mají mezi sebou normální lidi. :)
<a> kam planujes ty na vejsku?
<b> Plzen,ale dalkove
<a> obor?
<b> hudebka, konkretne zpev
<a> to jako jde? to jako zpivas do telefonu?
<a> A ten buzerant kapsářskej : Vemu zvyklej z Codu jen zbran' u těla a ne náboje ,pak si toho všimnu a jdu k mrtvole - vanju ji vybral :D Tak mu jako poctu vracim brokonici do inventu ,po chvíli se vrátim a Vanju dělá co....
<b> prodava ji
<b> ?
<b> :D
<a> nn drží mi
<a> :D
<a> teda!
<a> xD
<b> xDD
<a> drží ji !:D
Komentář: Já a kámoš o STALKEROVY :D
<Kamarád> hele kdyz se pred preinstalaci windowsu odinstalujou vsechny programy je to pak rychlejsi ta preinstalace?
<a> modafen je na všechno :D
<a> nebo zkus ibalgin, ten je taky na všechno :D
<b> nebo taky černý uhlí, co?:D
<b> i když ne...to je na hovno
<a> čus :(
<b> cus
<b> whats up? :D
<a> brácha mi přeinstalovat pc a já vůbec netušim :D
<b> dobre von
<a> typuju na visty je to lepší než windows
<a> CO TU SAKRA DĚLÁ <e> ?!!!
<b> <e> ?
<a> a...kdo to vlastně je?
<c> co tu deláš ty ?
<d> kdo to je??
Komentář: aneb někdo neznámý na skypu :D
<x> Jo ... Tak s Tebou počítám ... xDDDD
<y> jasně.. úplně to chci dělat:D
<x> ok ... xDDD
<x> To budem dělat spolu ... omg ... xDDDDD
<x> Zvládnem .. xDDD
<y> promiň, ale nebudu to s tebou dělat
<x> :'-(
<x> Se bojíš? xDDD
<x> Na nás bude koukat jen celá škola .. xDDD
<x> prosím ... xDD
Komentář: To tak, když odpadne jeden člověk na vystoupení a <y> nechce se mnou dělat náhradu ... xDD