Příspěvky uživatele „ignotus“

Samozrejme, každé ráno v zrkadle...

Samozrejme, každé ráno v zrkadle, pred prvou kávou ...

Re: Plnej disk?

SCP evokuje, že by teoreticky mohlo ísť o iný systém ako Windows. Ak mal disk rozdelený na viacero partícií, pričom jedna - tá na ktorú ten súbor "zapisoval" - bola /home/, prípadne nejaká iná nedôležitá pre OS, tento by to prežil v pohode.

Re: Těší mně, já jsem Frisbeeman...

Tiež tie chyby vidím, aj keď ich nehľadám. Vymenovať vybrané slová? Ani náhodou. Ale hrubka mi obrazne vypichne oči.

Re: Těší mně, já jsem Frisbeeman...

Ďakujem. Áno, tú chybu som si vďaka komentárom všimol. Lenže Frisbeeman sa prihlásil za čestného člena Grammar nazi komanda, tak som nejakú hľadal aj v citácii.

Re: Těší mně, já jsem Frisbeeman, če...

Prosím o vysvetlenie, má tá hláška naozaj nejakú gramatickú chybu? Pozerám sa na ňu odpredu, odzadu, ale nič mi tam neudiera do očí (aj keď spisovná čeština "není můj kobylek" ...).

Re:

Štandardná odpoveď číslo 35: nič, pretože viac aj tak nemajú.

Re: Nemali by ju na takom kurze

Rozumiem, nemusela to vedieť. Na druhej strane by som nerád videl takéhoto užívateľa sťahovať a spúšťať akúkoľvek binárku. Myslím v čase pridania hlášky, teraz je ACL* vo Win predsa len lepšie ako vtedy (ak ich vôbec XP mali, možno boli až vo Viste).

*ACL nie je presný termín, ale nevybavím si, ako sa ten mechanizmus volá, a som lenivý hľadať.

Re: Nemali by ju na takom kurze...

Skôr sa mi na tom nepáči to exe. Áno, poznám samorozbaľovací archív, ale prečo používať ten, keď už Win XP dokázali rozbaliť ZIP bez inštalácie dodatočných programov.

Nemali by ju na takom kurze od t...

Nemali by ju na takom kurze od takéhoto správania odnaučiť?

Re: 13stka

Takto sa to ani na Slovensku nepíše ... aspoň nie spisovne :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7558 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.