Příspěvky uživatele „polymorf“

1 2 3 »

Re: Takovýmhle hovadům jedině do...

No ono je to složité. Ona totiž Borůvka měla notebook, ale dokázala si ho nešťastnou shodou náhod rozbít bez nároku na záruční opravu. Takže nový NTB za 27 tisíc musela zaplatit opravu 14 tisíc a tím pádem má na účtě nějakých pár stovek. Takže chápu, že když přišla domů a věděla, že 14 dní bude úplně sama a do výplaty jsou 4 týdny, tak takováhle investice kvůli 50 letýmu nervákovy, co se neumí ovládat je víc než nemilá.... Ale myš sem jí koupil já, nenechám kamarádku ve štychu no ne :) A už si jí bude shovávat u sebe.

Re: Takovýmhle hovadům jedině do...

on hraje taky, občas bouchne, nebo prej mumrá, ale jakmile ví, že už by na něj za to řvaní mohli zavolat policii tak je ticho.

Re: Takovýmhle hovadům jedině do...

Jojo, tuhle teď prej kompletně "kydala" celou pracovnu, našla součátky asi ze čtyř myší, jedno prázdné torzo, kolečko, podsvícenou ledku, a kablík, taky pak našla Ř, F7, Page Down, Shift, End, jeden z kurzorů, Power a okýnko, zřejmě ze dvou klávesnic. Vyprávěla mi, jak jednou přišla domů, u PC nová klávesnice a na sedačce a všude po zemi se válela písmenka. Pak mi poslala fotku s hromádkou těch kláves, a uprostřed složené "Ty Pičo"

Re: Takovýmhle hovadům jedině do...

no, zatím vše co rozbije, koupí nové... ačkoli teď právě rozmlátil myš, koupil novou myš, kterou hned druhý den opět rozbil, a pak si odletěl na dovolenou a nechal tam dceru, která právě přišla o svůj notebook, bez myši a s klávesnicí, která je cca měsíc stará, ale už začíná od toho mlácení do stolu vynechávat.

Re: Takovýmhle hovadům jedině do...

hele, já do toho nevidím, já jenom pana S. slyším... celá ulice ho slyší... celé sídliště ho slyší... Musí ho slyšet snad úplně všude... Nikdo s tím nic nesvede, protože pán je nervák, ale chytrý nervák, hlídá si totiž, kdy je 22. hodina večer, aby na něj neposlali policii. Ale je to složité, a nebudu tu ospravedlňovat nerváka, ale tohle prostě nevyřešíš, pán bude říkat že si chce zahrát a ostatní mu to kazí, a pak tě pošle do patřičných míst.

Re: Původně jsem myslel, že

problém je, že poslední dobou ani ten kinorip po 3 dnech člověk nesežene, leda přes ty torrenty... A nebo na uložto udělaj, že hodí cca 3-4 promo fotky z filmu, hodí je do cca 2 hodinového intervalu měnění a pak tohle hodí na uložto.... a když pak místo angličtiny si studoval jen němčinu a ruštinu, tak složitější konverzace bez titulků nepochopíš. Je to složitá situace

Re: Původně jsem myslel, že

tak nemusí to být první rande. Já vzal svou přítulkyni do kina na cca 4 rande, protože se zmínila na chatu, že se strašně těší na Atlas Mraků, tak sem jí udělal radost.

ale tak...

do vlaku na cestování se tablet na filmy hodí, a jaký hry by tak 'ona' mohla hrát? Nemyslí nějaký ty farmville nebo tak něco? :D

Re: Znám jednu takovou dceru, je...

důležitá je správná velikost ohrádky :D

Re: Znám jednu takovou dceru, je...

heh, svět je vážně prťavej ;)

1 2 3 »

Kategorie


Přihlášení


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 1271 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 1576 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 1927 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2132 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 2347 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

nakopnuta_sova
před 60 dny

K hlášce #32681

Re: Pořád je to jak můj bejvalej

Zelvi
před 90 dny

K hlášce #32681

Pořád je to jak můj bejvalej

nakopnuta_sova
před 102 dny

K hlášce #37648

Re: Mám přesně takovýho retarova

Zelvi
před 111 dny

K hlášce #37648

Re: Mám přesně takovýho retarova

nakopnuta_sova
před 120 dny

K hlášce #37648

Re: Mám přesně takovýho retarova


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2024 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.