Příspěvky uživatele „Jenonka“

1 2 »

Re: V psaném projevu budiž, ale poku...

Souhlas - výslovnost je úplně jiná. Navíc, centrum mi píše, že sMaLt je nesprávné heslo... dál jsem to ani nezkoušela.

Re: minus

Nebo měl fakt špatnej den v práci, kde je dlouhodobě nespokojenej, a tohle byla poslední kapka, než s tou prací praštil. (A nebylo by se čemu divit.)

Re: minus

Odpovědět se dá i otázkou. Nevidim v tom problém.

Jo,

to Ti přeju.

Re: Drahý Dixi11, pokud sis účet...

Kdyby zedník. Klidně z něj může bejt dost schopnej chemik ;-)

Re: Drahý Dixi11, pokud sis účet...

Smutná pravda je, že mezi vzděláním a výší platu žádná přímá úměra není. Obzvlášť v pomáhajících profesích, kde je obvykle nutná minimálně VŠ, většinou spíš ještě něco navíc, nedosáhne člověk ani na průměrnou mzdu. Já osobně to dělám proto, že to považuju za smyslupný - kdybych měla jako prioritu výdělek, šla bych jinam. Druhá smutná pravda je, že školní prospěch nevypovídá nic o schopnosti se dál uplatnit v reálu, páč ve škole se prostě učí fakta, nikoli dovednosti, který jsou k výkonu jakýkoli profese nezbytný. A třetí - tentokrát veselá - pravda je, že hulí i lidi, který jsou společnosti dost užitečný, takže když v tom nejede chemie, můžete si to kázání klidně nechat od cesty...

Takhle

jsem nedávno po prospanym odpoledni málem vyrazila před osmou večer na ranní akci. Naštěstí jsem těsně před odchodem nakoukla na facebook, kde kámoš zrovna nabízel odvoz na večerní koncert, tak mi došlo, že jsem ztratila pojem o čase...

Re: Asi jsem na tohle moc stará

Třeba to neplusujou kluci, ale holky ;-)

Slečna to řeší

podobně jako já :-)

Re: A proč nedostala vysvědčení...

Záleží na tom, jakej druh vysvědčení si škola vybere. My např. máme výza dvě - jedno se vydává v pololetí a druhý na konci. Je to část A a B, protože máme slovní hodnocení, a to by se na jeden list stejně nevešlo.
Školy, který známkujou, dávaj v pololetí výpis, protože na konci roku doplní do druhýho sloupečku druhou sadu známek.

1 2 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.