Příspěvky uživatele „Anima“

Re: však hip hop je sračka tak co ch...

ty si to nepochopil ? emak byť možeš ale hoperom sa musiš narodiť ... ono to je prvda ... musiš sa narodiť (sry za nadavku) prijeba*y aby si sa stal hoperom :) emakom atd sa može stať každy rozumny človek

Re: mne to pride smiešne :) mam

Ribo ... ja viem že nadavaju aj v inych žanroch a v jazykoch ... ale nie až tolko ako v hiphope ... a kašlite nato proste ... mna to pobavilo ... ta hlaška od hopera ... tym to hasne

Re: mne to pride smiešne :) mam

ne niesom nesnášenlivý .... ano ale tento slovensky a čecky hip hop .. to sa proste neda počuvať ... česť vynymkám.... neviem proste je to moj nazor na ten štýl ... ale zaujmave je to že iny si kludne nadavaju na emo a nikto im do toho nehovorí ... jednou si jeden emak pípne už je zle .... a pritom som nepovedal na hip hop ani nadavku .... a za ten skomoleny nick sa ospravedlnujem. RiBo > ale ten hip hop kazi deti a tie stale nadavaju ... a je to smutne ked ide desaťročny po ulici a počuješ same nadavky ktore smeruju od neho ...

Re: mne to pride smiešne :) mam

insania > ano , myslim takych ... inak niektore pesničky su akože dobre ... ale neznašam ludi presne takych akych si opísala... dalej neznašam tie nadavky ktoych tam je plno .... tie šerble ktore nosia na hlave .... to je asi všetko

Re: mne to pride smiešne :) mam

Ja tu hip hop uražať určite nejdem. Komu as to páči tak nech sa mu to pači dalej . A tou hlaškou som sa dostatočne vyjadril čo si o tom štyle myslim.

Re: mne to pride smiešne :) mam...

nemožem povedať ani svoj nazor ? :)

mne to pride smiešne :) mam rad...

mne to pride smiešne :) mam rad takych hoperou ktori si o sebe vela myslia :D no a určite sa najdu ludia ktorych to pobaví :)

Re: "Veciu" blbost si sem uz poslat

:D oni si vedia porovnať mena kto to pridal :D šikula :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.