Kategorie
Přihlášení
Uživatelé online
Nejnovější hlášky
Nejnovější příspěvky
TOP 10 Space Invaders
8810
naparcipiskapa
7680
Edu
7360
Finer5950
7330
RIPPERSVK
6100
mati
5970
Lemra
5630
Markuus
5080
Marthy
4800
joocker
4460
urbancikpetr
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.
Re: Odkdy se z lamera stala disk...
To víš.
Dílem "nejnovější příspěvky" a dílem zvědaví uživatelé, jestli na ně, či prostě v té diskusi, někdo reagoval a diskuse je rychlejší než průjem.
A to si myslím, že osmdesát příspěvků nic není, rekord je snad přes dvě stě - ví někdo přesné číslo a u jaké hlášky to bylo?
Re: Do nemocnice nepřijímají nem...
Ale na mínus také ne. A už to je, vzhledem ke stavu fronty, ocenění.
Re: Nelíbí se mi myšlení typu "manže...
A mě by nemusela. Já si ten čaj do termosky taky udělat svedu a budíka si na to, abych nezapomněl si vzít antibiotika, nařídit taky umím.
Takže jaké obskakování? Večeři? Ale tak to by dělala i tak. A že by byla studená večeře? A já snad trval na teplé? No tak je studená. A co? I udělat si ji svedu. Ukrojit si brzdu a něco si na ni dát umím i nemocen. Dál? ;-)
Re: Nelíbí se mi myšlení typu "manže...
Aneb
Když je nemocný muž, žena se stará o domácnost, nakupuje, uklízí, stará se o děti...
Když je nemocná žena, nic se nemění - stará se o domácnot, nakupuje, uklízí, stará se o děti...
Já psa nemám a nikdy mít nebudu,
pač jsem moc línej na to chodit třikrát denně ven, aby se pejsek vyvenčil - já chci chodit ven kdy chci a ne když musím. Na "musíš" mi stačí chodit do práce ;-)
Ale i tak dobrá hláška.
P. S. A doufám, že <b> po pejskovi uklízí ;-)
Re: SSD disk?
CD (DVD) disk, LED dioda, v angličtině třeba ATM machine...
Re: SSD disk?
Co jsem tam párkrát byl, tak je, ale je tam přístup jen na stránky ÚP s nabídkou pracovních míst. Což dá logiku, na ÚP si máš vyhledávat pracovní místa a ne stahovat filmy či brouzdat po netu.
Re: Do nemocnice nepřijímají nem...
Přesně. Co víme, co by "obyčejná" rýma udělala např. při anestezii, popř. tam můžou být další možné komplikace a proto se plánované operace dělají jen když jsi zcela zdráv.
Ale to už by lépe vysvětlilo nějaké místní doktorstvo, např. Araoth, až půjde kolem.
Re: Tak tohle je na mínus.Ale vz...
Teď sem s tím jdu.
Probral jsem svědomitě všech dvacet šest písmen a jen u jediné choroby jsem došel k názoru, že ji nemám; byla to horečka omladnic. Zpočátku se mě to nemile dotklo; viděl jsem vtom jisté zlehčování. Proč nemám horečku omladnic? Proč to skoupé omezováni? Za chvíli však zvítězily city méně sobecké. Uvažoval jsem, že mám všechny ostatní lékařské vědě známé nemoci, potlačil jsem své sobectví a rozhodl se, že se obejdu bez horečky omladnic. Ukázalo se, že trpím dnou v nejhorším stadiu, aniž jsem to dosud zpozoroval, a záduchu že mám zřejmě od dětství. Po záduše tam už žádná další nemoc nebyla, proto jsem usoudil, že mi už nic jiného není.
Re: morbidka?
Pravidlem to není, ale ladys zní tak, jako by nám tvrdil/a, že to je absolutně nemožné či že je to prasárna a slušný člověk by to dělat neměl. Kdo má doma slepice a kohouta, s velkou pravděpodobností jí oplodněná vejce, to je prostě fakt.