Kategorie
Přihlášení
Hláška dne
Uživatelé online
Nejnovější hlášky
Nejnovější příspěvky
TOP 10 Space Invaders
8810
naparcipiskapa
7680
Edu
7360
Finer5950
7330
RIPPERSVK
6100
mati
5970
Lemra
5630
Markuus
5080
Marthy
4800
joocker
4460
urbancikpetr
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.
Re: eh
A nejhorší asi bude, když udělá vítr na bankovním účtu a ještě se vrátí indoktrinovaná.
Re: pocitam spravne kdyz mi vyslo ze...
Po téměř 8 letech pečlivého výzkumu mohu konstatovat, že správně nepočítáš. 40MB je 40000000 znaků, Moft je o 5 znaků menší než Microsoft, tedy správný výsledek je 8000000. Chybou, kterou jsi udělal, bylo nejspíš to, že jsi počítal s velikostí jednoho znaku 1b (bit) nikoliv 1B (bajt).
Re: až na to, že kondicionér je
Vlas je mrtvý, ale i kdyby nebyl, pokud by neobsahoval nociceptory (receptory bolesti), bolest při stříhání bys necítil.
Re: Schválně kolik lidí teď zkou...
Mohl mačkat 4 klávesy s písmeny (C, T, R, L), to by šlo lépe a i tak se ten komentář dá pochopit.
Re: hahaha, to je dobré, dokonal...
Na to, že avi bylo už před sedmi lety mrtvé, je kupodivu dodnes hojně používáno :-D
Re: Tak to já
Třeba nechal klíč v zámku.
Re: Dám mínus ne proto,
Podle Wikipedie vrozená vada.
Re: Dám mínus ne proto,
Vyhledej si v Google obrázky Václava Klause mladšího a zjistíš nejen to, kde asi má být vtip, ale i to, že mínus je správné hodnocení.
Re: Starý vtip
Doktor, architekt a programátor diskutují o tom, které povolání je starší. Už došli na samý počátek, k Rajské zahradě. Doktor povídá: "Lékařská profese je evidentně nejstarší, protože Eva byla stvořena z Adamova žebra a to byl ohromný chirurgický výkon." Architekt zjevně nesouhlasí: "Vemte si zahradu samotnou. Předtím byl jen chaos a prázdnota, než Bůh stvořil onu zahradu a celý svět. Takže Bůh musel být architekt." Programátor, který doteď jen poslouchal, se ozývá: "To je hezký, ale odkud myslíte, že se vzal ten chaos?!"
www.nejvtipy.cz/vtipy-o-programatorech_sk&gr=8
kámoš se mě snažil naštvat,tím že bude spamovat
Touto citací ses pokoušel naštvat ty nás? Pokud ano, myslím, že jsi byl úspěšný.