Příspěvky uživatele „Zelvi“

Re: fucking gramma nazy :/by to

No co, musej bejt tvrdý, ne? :D (Já už nejsem grammar nazi, já jsem grammar police.)

Re: Jinak kdysi dávno mi napsal kl

Mně jednou přišla sms "sy vipynas na noc founa jako andrea? :/" No než jsem to rozluštila, co mi chce dotyčnej vlastně říct, to bylo... pak už jsem mu radši ani neodpověděla. :D

Re: Líbí se mi to

Zjistila jsem, že tohle nejvíc používaj Pražáci... koukala jsem na Stardance a tam tohle řekl snad každej, a celkově to kolem sebe docela slyšim. Nejhorší je, že už to začínám používat taky. :/

Mnom, mnom, přesnídávky, teďka n...

Mnom, mnom, přesnídávky, teďka na nich taky ulítávám. (Jahodovej Cvrček je mnom nejvíc.)

Re: Re:

Na to je příliš líná. :D A jdu spát, než jsem to přeluštila, zabralo mi to asi minutu. (No jo, to je tak, když je někdo zvyklej bejt v 11 kaput a pak mu někdo přepne tlačítko a on si skoro každej den do 2 ráno vybarvuje.)

Re: Re:

Hej, študý chudent, když to rozpůlíš, vypadne ti jedno nebo druhý.

Re: Re:

To netušim. :D Asi chudák.
Já nemám peníze na jiný věci, ale kvůli (ne)chlastu mi to fakt nevadí.

Re: zvlastne

Přesně, bejt v situaci kámoš daleko a online, ale furt kámoš, vs. nepřátelsky se tvářící lidi (jasně, taky klidně můžou bejt friendly, ale já prostě cizí lidi nemam ráda a snažim se jim vyhejbat), tak je to celkem jasný.

Re: Já jsem jednou sehnal takovou pr...

Modroduhová propiska? OMG GEJMRE TO CHCI DOMŮ! Teda... chci chci chci chci, kde se to dá sehnat? Já mám akorát 10barevnou propisku z lentilek, a ta je mi málo.

Re: Re:

Nejhorší je, že oni to maj z tvrdýho. Přece jen, víno není zas až tak strašný, i když já ho nějak extra nemusim, pivo nepiju vůbec, takže když už, tak si dám vodku, nebo zelenou... (rum ne, rum mi nechutná). Proto nechci pít často... protože je fakt, že mi to tenkrát docela vyčistilo kebuli. A já nechci dopadnout jako oni.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.