Kategorie
Přihlášení
Uživatelé online
Nejnovější hlášky
Nejnovější příspěvky
TOP 10 Space Invaders
8810
naparcipiskapa
7680
Edu
7360
Finer5950
7330
RIPPERSVK
6100
mati
5970
Lemra
5630
Markuus
5080
Marthy
4800
joocker
4460
urbancikpetr
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.
Re: - automaticky (aj ked stale
U jednoho doktora jim to neprojde ==> doktor je debil, najdeme lepšího... a dříve či později jim to projde.
Re: Hergot kdo to psal, že je ko...
Skippy JE klokan, ten seriál frčel snad už za komoušů, ale... jaks k tomu došel...aha, nick autora.
Re: - automaticky (aj ked stale to v...
Já spíš myslím, že se bude říkat místo "blbec" "alternativně inteligentní"...
A slovo "prokrastinace" taky nemám rád. Mně nedělá problémy přiznat, že jsem lemra líná, nepotřebuju se schovávat za prokrastinaci ;-)
To je něco jako když za mě se řeklo "nevychovanej spratek" a spravilo to pár přes (_o_) a teď se řekne "hyperaktivní" a lítá se po doktorech... přitom to bude jako s dyslexií a ostatními dys. Ano, jsou lidé, kteří "to" mají, ale jsou taky, a těch je dle mě většina, kterým je prd a sedmikrásku a za "dyslexii" schovávají lenost se učit a za "hyperaktivitu" nevychovanost.
"Mám zprávy, že se nám do Teletu...
"Mám zprávy, že se nám do Teletubbies infilltrovala Al-Kaida. Víte o tom někdo něco? Co ty, Tinky Winky?"
"Nene."
"A ty, Dipsy?"
"Nene."
"Rashide?"
Re: ten posledny riadok nedava zmyse...
Typická ženská. Nebo možná dívka a ještě spíš dívenka, když "uchilnej"... H CH K R D T N se bere ve třetí třídě.
Re: Mohl mu aspoň prostřelit noh...
ZKURVENI UHORI!!!
A teď pověz, co jsem tím chtěl říct, pokud tedy dle tebe interpunkce není důležitá.
Re: Mohl mu aspoň prostřelit noh...
Na to ho ovšem musíš nejdřív dohnat. A obvykle se po prchajícím střílí proto, aby mu bylo zabráněno v dalším útěku.
Re: To je výživná diskuze
Nic nového. Však co je tzv. "pozitivní diskriminace" než diskriminace většiny?
Re: To je výživná diskuze
Ano, svatbu mohou mít a tedy manželé být jen muž a žena. Zákon tak praví.
Zda se to někdy změní, to nevíme a nemá smysl o tom přemýšlet. Jen jsem si představil situaci, že by se to někdy změnilo, protože proč mají být "jenom" registrovaní partneři, oni chtějí být manželé, stejně jako heterosexuálové, stejná práva pro všechny!!!
Nic proti gayům, pokud to tak vyznívá. Je to jejich život, jejich volba a jejich štěstí. Pokud potřebují pro štěstí mít v posteli stejné pohlaví, ať mají. Kdo jsem já, abych zakazoval? Nezakazuj, aby ti nebylo zakázáno.
Do té chvíle, než si nějaký gay usmyslí, že potřebuje ke štěstí v posteli mě. V tu chvíli má smůlu, protože já gay nejsem a ke štěstí v posteli chlapa nepotřebuju, ba vyloženě NECHCI.
Ani kdyby u mě potřeboval přespat kamarád. V obýváku je gauč, tam se vyspí. A kdyby ti kamarádi byli dva, gauč je rozkládací. Já jsem pan domácí, já určuju, vy buďte rádi, že vás tu nechám přespat, tamhle máte letiště nebo je na zemi místa dost ;-)
Re: To je výživná diskuze
TL:DR:
"My, císař ... jsme se milostivě rozhodli uděliti odsouzenému milost. Vyřiď, posle, katu toto: "PROPUSTIT, NELZE POPRAVIT!""
Udýchaný posel udělá pauzu jinde než císařská Milost a je to...